KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-04-13 17:02  DZIEŃ KOSMONAUTY !
FloggerB   

L U D Z I E !

Taka rocznica - nikt nie wspomina, nikt nie wydaje tematycznego modelu, nikt nie pokazuje relacji ze zlepiania ВОСТОКА.
Zeszliśmy na..........wet nie na psy - i to nie Biełku, Striełku ani Łajku - nawet zaprzyjażnieni Wydawcy ze wschodu milczą !

Dlatego też - samotnie pozdrawiam całą modelarskę brać w to wielkie, niedocenione święto !

 
12-04-13 17:32  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

... czyli dzień czekolady. ;-D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
12-04-13 22:13  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
FloggerB   

ZbiG - Gagarin nie leciał - OK, Armstrong nie był na księżycu, a Elvis wiecznie żywy (chociaż mówiono też o innym...widziałem ale przy mnie się nie ruszał) komuniści posadzili te brzóski ("takie same ino za szybką" - swoją drogą który z dzisiejszych seriali będzie oglądany po 50 latach - Klan czy Na dobre i na złe ?)
Kosmici, chemical trials (i to od dawna - popatrzmy na zdjęcia B-17, biedne chłopaki zamiast zabrać więcej bomb musieli zabierać cosik do rozpylania) rząd światowy i .................tak dalej.
Nie wiem kto to powiedział - "gdy rozum śpi budzą sie upiory" - czasem jak z filmu pod strasznym tytułem, ale miał mnóstwo racji.
Pamiętam - jako sześcioletni gówniarz entuzjazm towarzyszący lądowaniu na księżycu, doniesienia prasowe o sondach księżycowych, marsjańskich, wenusjańskich itd.... może i jestem stary, ale.....teraz więcej hałasu jakichś śpiewających cyckach niż jakichkolwiek osiągnięciach technicznych czy naukowych - ludzie potrafią się cieszyć ale innymi, dla mnie mniej wartościowymi rzeczami.
Nawet modelarzy kartonowych podnieca ......Hiena - ale gwarantuję, że model będzie za drogi, pokład będzie miał niewłaściwe deskowanie, odcień klamry przy pasach pilota też będzie niewłaściwy, ktoś uważający się za guru zlepiactwa będzie miał problemy ze znalezieniem tekturki na wręgi ;) a Wydawca pójdzie po najmniejszej linii oporu i wytłoczki osłony kabinki tradycyjnie nie będzie w ofercie, za to fototrawy i lasery - owszem
Dla mnie nasze hobby w bardzo dużym stopniu wywodzi się z tamtych czasów - fascynacji techniką - popatrzmy nie na poziom, a na tematykę MON-ówek i MM z lat 60-tych - prawie same ówczesne nowości - czyli PRAWIE JAK dzisiaj - Spitfire, Mustang, Me-109, bo i jakie teraz można wydać nowości (F-22, F-35 i FAK-FA już są a latadeł z Chin jakoś nikt nie wyda - zresztą rewolucją w technice nie są) - ile ich jest ?

 
13-04-13 08:58  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 



pzdr,
k.

 
13-04-13 09:50  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

O Yeeeeee! Yankee górą. ;-)))))))

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
13-04-13 13:39  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
FloggerB   

byli, byli aż ekonomiści wszystkiego nie s.......

 
13-04-13 19:22  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
Łuki85 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Dzięki tym "dzikim kibicom" o których kolega pisze wyżej wielu ludzi przejrzało na oczy, dziwiąc się, że ten system nie jest jednak taki dobry...I akurat środowisko kibiców przez media "podkręcone" nie jest , środowisko to raczej z "wolnymi" mediami walczy.
Dziś ważniejszy dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

--

Post zmieniony (13-04-13 19:33)

 
13-04-13 21:27  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
Łuki85 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Temat kibiców może zostawmy w spokoju bo to nie czas i nie miejsce. Swoją drogą przed wypowiadaniem się na dany temat warto się z nim zapoznać osobiście, a nie powielać slogany medialne, do których zastrzeżenia kolega miał wcześniej.
Chciałem po prostu przypomnieć jaka rocznica.

--
"Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże na niebie zapomnij o mnie".

 
14-04-13 09:36  Odp: DZIEŃ KOSMONAUTY !
Łuki85 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Tutaj się z Tobą zgodzę ZbiG. Działać aktywnie trzeba każdego dnia, nie tylko w rocznice. I to najlepiej bez błysku fleszy jak to lubi robić "nasza władza".

--
"Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże na niebie zapomnij o mnie".

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024