KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
06-01-13 23:52  Odp: Kolejny eurokretynizm.
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O ile dobrze pamiętam to w naszym filmie Vabank - rozległo się głośnie wołanie "Murzyn, murzyn - to moje alibi" Tu widać w bardzo pozytywnym sensie użyte te słowo.

--
-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
07-01-13 00:03  Odp: Kolejny eurokretynizm.
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Bo to, w języku polskim, jest nazwa jednej z ras. Tylko jakiś idiota dorobił do tego jakąś idiotyczną ideologię i teraz, zamiast Murzyn, mam mówić Afrykanin lub Afroamerykanin. Tylko jak mam rozpoznać, który jest który. ;)

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
07-01-13 08:38  Odp: Kolejny eurokretynizm.
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

No właśnie to jest problem. Kolor ten sam. :)

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
07-01-13 10:57  Odp: Kolejny eurokretynizm.
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

MBig - generalnie się z Tobą zgadzam, tylko czasem moim zdaniem trochę przesadzasz ze skalą "reakcji na bodziec" ;-)

Ale w jednym temacie się nie zgodzę. Jak napisał Łosiu: nie zabraniali oglądać, tylko nie chcieli puszczać. Mała, ale jednak różnica.
To samo było z "zakazem sprzedaży", o którym piszesz. Nie było żadnego zakazu sprzedaży - po prostu nie było czego sprzedawać,
bo nikt tego nie wydawał, ani na taśmach ani potem na CD. TVP ze względów "ideowych", a nikt inny nie mógł,
bo tylko TVP ma prawa do całości tych seriali. Kino z Polska puszczało w kółko te odcinki, które mogło i oglądalność mieli niebotyczną.

Nie demonizuj ani czarnych ani czerwonych. To samo dotyczy eurokretynów (Unia to nie tylko oni).
Zawsze się znalazł i znajdzie jakiś sposób na obejście zakazów/nakazów/obowiązującej linii.
Za PRL na pewno nie było lekko, a niektórym bardzo nielekko, ale przecież jednak byliśmy "najweselszym barakiem w całym obozie" ;-)

 
07-01-13 19:48  Odp: Kolejny eurokretynizm.
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Vwsmoku. Jestem na wygnaniu od 2006 roku. Przyjechałem na urlop (to był mój pierwszy urlop w "zagranicy") i zapytałem o te filmy w dwóch sklepach: EMPiK i Media Markt (oba na Sarnim Stoku w Bielsku). Usłyszałem te same odpowiedzi: Nie ma i na razie nie b,ędzie, bo zostały wycofane ze sprzedaży. Dlatego tak napisałem.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
09-01-13 22:46  Odp: Kolejny eurokretynizm.
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Masz na myśli pancernych???
Wczoraj byłem w Empiku i kupiłem sobie Hurrasia Pawłowego i luknąłem na kultowy serial o naszych dzielnych pancernych. Jest nawet tutaj. http://www.empik.com/film,33,s?q=czterej+pancerni+i+pies&strict=true&qtype=basicForm i to w promocji. ;-)
Aaa... a tak już OT, boli mnie przez Ciebie przepona. Masz chyba Hindusów za kolegów, nie Indyjczyków. ;-D Moja żona zapytała złośliwie czy nie znasz żadnych Fińczyków, jak to powiedział kiedyś w wywiadzie jakiś nasz czołowy piłkarz. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
10-01-13 00:11  Odp: Kolejny eurokretynizm.
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

BeBe. To było w 2006 roku.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
12-01-13 12:47  Odp: Kolejny eurokretynizm.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dodaj Zbigu, że mieszkamy w mieście zarządzanym przez buraka zwanego "budyniem", który niejedną hecę temu miastu zgotował i wszystko jasne w temacie. Tak to jest jak ktoś bez pomysłu dorywa się koryta i nie wie kiedy od niego odejść. Niekoniecznie unia z głupkowatymi pomysłami winna.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
12-01-13 13:33  Odp: Kolejny eurokretynizm.
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja bardziej bym stawiał właśnie na to co piszesz w 2pkt, że wzrost poziomu wody w tych rzeczkach, kanalach może mieć złe skutki na skutek braku udrażniania i konserwacji. Myśle raczej że boją się powodzi, a nie chcą się przyznać że zaniedbali temat (co byłoby o tyle dziwne, że sami wiecie jak to w Gdańsku z wodą różne hece już były i władze teoretycznie powinny zadbać o to)

Z drugiej strony... sypią pewnie na ulice g..na typu chlory, sole itp i się teraz boją że taki koncentrat z zasp może zaszkodzić rzeczkom..

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024