KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12 
19-01-16 14:25  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Masz u siebie kilka fajnych sklepów to możesz sobie dobierać, ja muszę kombinować, w Iławie rzadko sie coś ciekawego trafi, ale mam szansę na Salvini, tylko trzeba się ruszyć :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
19-01-16 23:18  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Adam, a nie możesz podejść do mojego kumpla okulisty Andrzeja w Lubawie, może coś Ci będzie mógł pomóc i może coś sprzeda.

 
20-01-16 14:15  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

No niestety, Twój kolega zwinął akwa :) Z resztą, on miał morskie teraz i nie ta bajka zupełnie. A tak wogóle, to planuje tam do Ciebie podjechać, tylko nie wiem kiedy jeszcze :)

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
21-01-16 09:27  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Adam ja kupuję rybki w tylko w jednym sklepie w Olsztynie po cenach hurtowych. Myślę, że go nie znasz bo jest schowany w bloku. Często też daję tam na wymianę rośliny z akwarium służbowego :)
Daleko Ci do Iławy ;p Moje akwarium jest za Słupska, korzeń z okolic Brodnicy, nurzaniec z Białegostoku, piasek z Mrągowa. Trochę mi zajęło kompletowanie tego zestawu.
Obecnie trzymam tam ok. 100 neonów czerwonych, 5 kirysków, 4 zbrojniki i parkę pielęgniczek kakadu.
W ogóle akwarium ma wymiary 70x60x40cm do daje 168 litrów.
Na Salvini mój zbiornik się nie nadaję. Ale za to myślę żeby w pracy założyć Tanganikę lub Malawi. Twój kolega ma może pyszczaki saulosi?
Zapraszam do siebie na wizytę jeśli ktoś będzie w Olsztynie.

--

Post zmieniony (21-01-16 09:45)

 
21-01-16 15:00  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Neony czerwone? Lepiej żeby tego Edyta nie widziała :) Trzeba będzie się wybrać. Dziś lecę na Iławę, to może się wybiorę po te Salvini, ale mnie lenistwo ogarnia :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
22-01-16 11:33  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Mam setkę tych neonów ale nie ma takiego efektu jakiego się spodziewałem. Są jeszcze nie wyrośnięte i dość płochliwe. Jak wyrośnie "daszek" z pistii i podrosną powinno być lepiej tzn. mam nadzieję, że będę pływały bardziej w toni wodnej. W Twoim "jamniku" tyle ryb powinno robić wrażenie. Powtórzę pytanie Twój kolega ma pyszczaki saulosi?
Ma ktoś doświadczenie w hodowli takich rybek jak: brzanka sumatrzańska, wszelkiego rodzaju szczupieńczyki i proporczykowce?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
22-01-16 14:35  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Nie on te tropheusy teraz ma, z resztą dziś może uda mi się do niego zajrzeć zobaczę jak to u niego wygląda. Jeśli chodzi o brzanki, to lubią sobie dziabnąć inne płetwy, a małe szczupaczki i proporczykowce lubią warować przy powierzchni i mocno pilnują terenu, ale fajnie polują na muchy :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
26-01-16 01:17  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Jeżeli chodzi o sumatry jak i inne brzanki to powinno się robić osobne akwaria - brzankaria. chyba, że zamierzamy hodować brzanki pięciopręgie to wtedy można kombinować np. z bojownikiem.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
29-01-16 14:25  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

A może ktoś z kolegów miał akary błękitne? Można je hodować w 120l?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024