KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  -> 
18-06-13 23:12  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Miażdżyca tylko Policja przyczepi się ,że kierowca nie ma zapiętych pasów.
Swoją drogą przez kilkanascie lat hodowałem pielęgnice ,glutojady, kirysy, sumiki, molinezje, mieczyki, skalary , pielegnice odzielnie bo rzadziły w akwarium , tylko z glonojadami i kirysami mogły być ,karmiłem tropicalem i rozwielitkami- rurecznik to obrzydzenie

Post zmieniony (18-06-13 23:14)

 
31-07-13 21:39  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Wątek do poczytania o ziemi ogrodowej:)

Akwarium na ziemi ogrodowej

A tu kolega twierdzi, że można używać LED-ów do oświetlenia.

Oświetlenie LED

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
12-09-13 22:19  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Ktoś próbował takiej metody zakładania akwarium? Lawa wulkaniczna

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
15-01-16 08:40  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Trochę odkopię temat. Moje ostatnie dzieło jeszcze nie zarybione i nie zarośnięte:



--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
15-01-16 11:34  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Piękne ! Tajemnicze jak z zaświatów !

 
15-01-16 15:24  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak dla mnie to wykonałeś je świetnie. Od kilku już lat nie mam akwarium, ale patrząc na takie zdjęcia, aż mnie chętka bierze żeby z powrotem uruchomić jakiś zbiornik :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
16-01-16 09:54  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Maciej - proponuję akwarium z żabami ! Widziałem takie z "baloniastymi" żabkami.

 
16-01-16 12:33  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

No akwa fajne, ale takiego wielkiego knieja tam wsadziłeś, że chyba znowu apisto wpuścisz nic większego niema sensu :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
16-01-16 22:21  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Ryszardzie, mój brachol ma akwa-wiwarium z żabami. Jak się jeb...śkie rozrechoczą to prawie krzyczeć do siebie trzeba :) A żabę baloniastą, ale z przejedzenia :) miałem dwa lata temu w oczku wodnym.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
19-01-16 09:36  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Tak Adam w akwarium jest już parka kakadu, neony czerwone, kiryski pigmeje i jakieś nieokreślone zbrojniki.

--

Post zmieniony (19-01-16 09:36)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024