KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-12-12 09:52  Papierowy Mustang 69' 1:1
DaFiX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5


 - 1

http://ultime.pl/paper-cut-ford-mustang/

Doczekamy się kiedyś takiego w 1:25?

--

Post zmieniony (11-12-12 09:52)

 
11-12-12 20:36  Odp: Papierowy Mustang 69' 1:1
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

No to teraz czas na Jamato w tej samej skali . Chociaż osobiście preferował by Lancastera .


Pozdrawiam .


Jańcio



HEY HEY !

 
14-12-12 22:26  Odp: Papierowy Mustang 69' 1:1
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

DaFiX. Mi chodzi Manta B po głowie, ale w 1:16. Jak ją zrobię, to będzie moja 6-ta Manta.
Nr 5, na rasie czeka na załatanie 3 małych dziurek w podłodze i jednej w podłużnicy i do MOT. A potem mała regulacja zaworków i na motorłeja.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024