KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
28-11-12 21:59  Odp: [G] Biurko modelarskie własnej roboty
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

noooo ładne ;) ale zaślepki na konfirmaty to chyba dzieci Ci wybierały , bo Ty chyba lepiej byś dobrał kolor :):) zmierz jakie kąty mają płyty boczne , i na jaki kąt otwiera sie klapa , moze coś pomogę na Geko , oczywiście po wcześniejszym wypiciu czegoś z browaru Majera , A na szybkiego to wkręć wkręta w klapę , i wkręta w tylną ściankę i połącz sznurkiem , najlepiej ze snopowiązałki ( za to rozwiązanie moze być browar z pinty ) .

pozdro i dozo Andrzej :)

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
28-11-12 22:04  Odp: [G] Biurko modelarskie własnej roboty
kari   

... z całym szacunkiem dla Renata(y); pomysł ok, ale jeżeli nie jest ono (to biurko) z papieru, kartonu czy tektury to proponuję pprzychylić się do Jego /Renata(y)/ prośby i teleportować temat do KC.

... za chwilę będziemy tu mieli forum meblowe. ;-)
----------------------------------------------------------------------------------------

 
29-11-12 00:07  Odp: [G] Biurko modelarskie własnej roboty
cfemar   

A z jakiego to wydawnictwa ;-) Super gratuluję i pomysłu i wykonania:-)

 
29-11-12 10:01  Odp: [G] Biurko modelarskie własnej roboty
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Dziękuję za wszystkie miłe słowa i porady. Zbieram pomysły na zabezpieczenie klapy i gdy znajdę rozwiązanie, nie omieszkam wstawić zdjęcia.

Planów jako takich nie mam do pokazania bo po pierwsze wszystko robione ołówkiem na papierze a po drugie, w trakcie budowy, parę rzeczy się zmieniło więc początkowe plany nie oddają faktycznego stanu biurka. Nie obiecuję konkretnego terminu ale narysuję plany skończonego biurka i wrzucę na forum w niedalekiej przyszłości.

El Diablo, Igok - dziękuję za pomysły, spróbuję Waszych sugestii.

Donzibi, sprzedam Ci te biurko, możesz w nim świetnie się wyspać po opuszczeniu klapy. Dzieci nie przyjdą w nocy, światło z rana nie obudzi a wszystkie odgłosy z zewnątrz będą stłumione. Tylko nie puszczaj gazów z zamkniętą klapą :)

Andreas - dzięki z góry, przyniosę wymiary na GEKO.

Pozdrawiam wszystkich.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
01-12-12 11:16  Odp: [G] Biurko modelarskie własnej roboty
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Renata , co do dokumentacji to nie widzę problemów . Wszak , aliści możesz to wszystko porozkręcać i dokumentacja gotowa .Potem tyko biuro patentowe to i parę groszy wpadnie .
Biurko świetne , wpadnę sprawdzić je palpacyjnie .


Pozdro


Jańcio


HEY HEY !

 
16-11-14 19:13  Odp: [G] Biurko modelarskie własnej roboty
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Bardzo mi się podoba twoja praca, jakieś wymiary tego patentu podasz na forum, akurat jestem w potrzebie posiadania czegoś takiego. Chyba że sam wykonujesz i sprzedajesz to z chęcią bym nabył od ciebie.

 
19-11-14 18:07  Odp: [G] Biurko modelarskie własnej roboty
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Niestety nie wykonuję takich biurek na sprzedaż. To był jednorazowy projekt na własne potrzeby.

Obiecałem wrzucić plany ale naprawdę nie wiem co się z nimi stało. Musiałem je wyrzucić w szale sprzątania... Jednak nawet te oryginalne plany na wiele by się nie zdały gdyż wyszło kilka problemów w trakcie budowy. Wszystkie zostały skorygowane ale poprawki nie były nanoszone na plany.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024