KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
04-11-12 08:40  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Koledzy!
Toż to znak naszych czasów - większość z nas ogląda czasami telewizję.
A tam politycy rozmawiają ze sobą za pośrednictwem mediów...Nawet jak siedzą obok siebie w studio TV , to mówia nie do siebie, ale do redaktora prowadzącego program...
Ja proponuję swoisty bojkot takich zachowań ; zajmujmy się naszym ukochanym hobby sklejejąc modele, a tego rodzaju "prowokacje" pomijajmy pobłażliwym milczeniem...
;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
05-11-12 07:42  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Znakiem naszych czasów jest też taka właśnie "poprawność", już to polityczna, już to obyczajowa, która powoduje, że koniec- końców, dajemy ze sobą robić wszystko, bo protestowanie mogłoby być odebrane jako pozostające "w złym guście". Ale to temat na zupełnie inną dyskusję.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
05-11-12 09:17  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Na razie protestowanie jest niestety " w dobrym tonie", jeśli mówimy o "poprawności politycznej" - takie jest moje wrażenie... ;-(


P.S.
Wątek nadal z błędem ortograficznym w tytule pomimo zwrócenia uwagi...
I kto tu ma kogo w ...poważaniu?
--

Post zmieniony (05-11-12 12:10)

 
05-11-12 13:18  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zastanawiałem się nad oceną tej "niby-dyskusji" o nieprawdziwych danych w ofertach redakcji MM... Cała sprawa obija się o te 5 zł różnicy.. ALE ! Nikt nie widzi sedna sprawy... Dla mnie cała ta działalność wydawnicza "niby" Redakcji LOK-u to jest jedna wielka kompromitacja !!! Zastanówcie się, czy prowadząc biznes, dawalibyście przeceny sięgające 60-80 procent i to w bardzo krótkim okresie od wydania numeru ???
Jeśli, mam dobrze skonstruowany biznesplan, dobrze policzone koszty, szacunkowe wpływy, to w tym przypadku mogę dojść do takiego wniosku: albo na sprzedaży MM po cenie wyjśćiowej mam taki zysk,że wychodzę na plus, nie interesuje mnie już wtedy większa sprzedaż.A to, co mam z wpływów z promocyjnej sprzedazy zwiększa zyski, likwiduje zapasy. Albo, w ogóle cała kalkulacja cenowa jest oparta o sufit.. Mamy stałą dotację i jest jak jest !!! Ponad dwuletnie opóźnienie, tematyczna bryndza ( pamiętacie 10-12 modeli wydawanych w roku ?? ).
Pozwólcie, ja mam zupełnie inne spojrzenie na te przeceny pięciozłotowe.. Są wśród nas tacy, którzy z góry zakładają kupno MM po przecenie - na pewno będzie za te 5 czy 10 złotych.. Ci, którzy kupują MM zaraz po ukazaniu się w sprzedaży w Empikach czy sieci Kolportera ( zauważcie, że MM zniknął z kiosków Ruchu ! ) , wychodza na frajerów. Tylko,ze taka polityka Redakcji doprowadziła do całkowitego rozregulowania i sprzedaży i wydawania modeli. Ot i tyle ... To nie moje małpy i nie mój cyrk... chciałoby się rzec..
Tylko szkoda i tradycji i mimo wszystko tytułu - Mały Modelarz to coś kiedyś znaczyło !
A co do zmiany w redakcji LOK... kto, by się za to miał wziąć ???

 
06-11-12 17:00  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Get a life

--
imagination+extrapolation

 
06-11-12 23:55  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Czy to ważne kto wyda model ? Dla 5zł będziecie bronić MM, a niech upada skoro siedzą tam niereformowalne istoty, może to projektowi wyjść na dobre, gdy trafi do lepszego wydawcy z normalną drukarnią.
A wątki takie jak ten, z błędami ortograficznymi już w tytule, będące prowokacją lub olewaniem społeczności Forum należy kasować i to jak najszybciej, bo plugawią nasze codzienne życie . Autor postu i redakcjia MM warci są siebie.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
07-11-12 20:20  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
A może jakby LOK dostawał większe dotacje od Państwa to i modeli kartonowych było by więcej w ciągu roku? ;-)

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
07-11-12 21:49  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Szkutnik ,bomem w głowę zostałeś uderzony ;-) ?
Sorry,ale jak usłyszałem o dodowaniu takiego betonu z publicznych pieniędzy, nas podatników to mnie naszło takie pytanie-bezpośrednie.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
08-11-12 07:52  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
Kolniak 

 - 3

A tymczasem publiczne pieniądze lecą np. na "dodowanie" telewizji. W każdym tego słowa znaczeniu. Jak dla mnie to jeszcze większe bagno.

 
08-11-12 08:41  Odp: Kolejny wałek Małego Modelarza - wstyd i rzenada !
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Jak ktoś teraz poruszy jeszcze dotowanie NFZ, artystów, związków ....myślących inaczej itd, to wywalę wątek ;->

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024