KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
15-02-13 21:21  Odp: [Problem]Answer, sklep
Hator   

Było kupować model w innym sklepie, a nie bezpośrednio, bo to nie zawsze oznacza szybciej. Wiadomo o tym już od dawna, ale jak widać, wiele osób nie potrafi wyciągać wniosków.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
28-03-13 11:22  Odp: [Problem]Answer, sklep
Phntomiusz   

Problem w tym, że inne sklepy tego modelu nie posiadają w ofercie. A ja swojego modelu nadal nie mam.

 
29-03-13 20:48  Odp: [Problem]Answer, sklep
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Panie Marku,

pisze Pan na forum o takich rzeczach - a paczka do Pana nadana 18 lutego kurierem Siódemka, odebrana 19 lutego. Praktycznie prawie półtora miesiąca temu. Chyba coś jest nie w porządku?

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-04-13 14:48  Odp: [Problem]Answer, sklep
aqws99   

To ja się dokleję do tematu, czy ktoś kupował coś ostatnio w sklepie answer.pl ? Zrobiłem zamówienie i przelew ponad dwa miesiące temu i do tej pory nie ma żadnej reakcji, w Sklepie widnieje jako oczekiwanie na przelew... kontaktu nie ma bo telefonu nikt nie odbiera, a na maile nie dostaję odpowiedzi, więc może sklep już nie istnieje a ja po prostu przelałem te 100zł na martwe konto?
Proszę o pomoc.

 
16-04-13 18:47  Odp: [Problem]Answer, sklep
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Spokojnie,sklep istnieje przekazałem Twoje zapytanie bezpośrednio Answerowi.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
18-04-13 00:38  Odp: [Problem]Answer, sklep
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Andrzej, mimo Twoich szczerych chęci coś ostatnimi czasy często słychać w środowisku narzekania na sklep Answera, może czas najwyższy by właściciel sam się ustosunkował do zaistniałej sytuacji? bo tematy wydają świetne ale coś w tym interesie nie gra skoro ludzie na forum co raz wylewają pretensje...
Tłumaczenie, że firma nie jest w stanie odpowiedzieć inaczej niż na tel. lub e-mail też jest w dzisiejszych czasach trochę niepoważne, Panowie, wydawnictwo modeli kartonowych to nie KRONES produkujący specjalistyczne maszyny na zamówienie od miliona euro wzwyż, gdzie transakcje się dopina osobiście z całym technologiczno-logistycznym zapleczem....
Kalkulacja wydaje mi się prosta; albo firma jest elastyczna i przyjazna klientowi, albo musi się liczyć z masowym ściąganiem produktów ze wschodnich serwerów.
Ja osobiście posiadam kilka skanów modeli ANSWER ale to odległe do klejenia tematy i szukam ich oryginałów do pocięcia. Czytając jednak negatywne opinie nt.e-sklepu odechciało mi się przelewania kasy w ciemno...
Prosił bym więc w imieniu swoim i kolegów modelarzy o rzetelną deklarację ze strony Właściciela firmy.
Pozdrawiam
Jarek

--
GG 6801515

 
18-04-13 10:50  Odp: [Problem]Answer, sklep
aqws99   

Dziś dostałem w końcu zamówienie... po 79 dniach oczekiwania od przelewu. To bym jednak zrozumiał, bo zdarzają się opóźniania, ale zamówiłem elementy wycinane laserem do PT47 1:25, a po otwarciu okazuje się, że trzy arkusze pochodzą od PT 31 1:25 ... a 14 od Pt47 1:25 i teraz konsternacja, czy mam o trzy arkusze za mało czy za dużo?
Kontaktu ze strony sklepu się nie spodziewam, bo nie odpisali już na 12 moich zapytań...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024