KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 21Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
10-10-11 10:21  Konkurs nieustający - Odsłona 61
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

...niech pytanie zada ktoś, kto ma pomysł i chęci..

 
10-10-11 10:53  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Panda   

To ja tylko względem obowiązku udzielę odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie w poprzedni wątku (myślałem, że ktoś jeszcze będzie odpowiadał)
Chodziło o jednodniową Republikę Karpato-Ukrainy. Powołana 15 marca 1939 roku z racji rozpadu Czechosłowacji i ogłoszenia przez Słowację ,,samodzielnosci".

To tyle pomysłu na pytanie nie posiadam. Czyli, że po dobie od ostatniej próby odpowiedzi zadający ma odpowiedzieć?

 
10-10-11 11:38  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Zasada jest taka, że jeśli WYGRYWAJĄCY nie zada nowego pytania w ciągu 24 godzin, to zadaje kto chce. Oczywiście jeśli zadający wcześniej uzna, że ma dość przedłużania, wtedy podaje rozwiązanie i ew. wskazuje kolejnego zadającego.

--

Post zmieniony (10-10-11 11:38)

 
10-10-11 17:57  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Ktoś sobie zmienia zasady konkursu ciężko wypracowane kilka lat temu. ;-/
Panda cały czas masz prawo zadać pytanie, jak poprzednie okazało się za trudne a nie miałeś już pomysłu na podpowiedzi to zadajesz drugie, rezerwowe. No chyba, że rezygnujesz na rzecz konkretnej osoby lub jakiegoś innego chętnego.

A co do tych 24h to wyjaśnił Sturmovik, obowiązuje osobę, która odgadła już pytanie.
Należy tez przypomnieć, że jest też zasada nie zmieniania wcześniejszych postów z odpowiedzią.

--


 
11-10-11 10:02  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie.
Nie ma się o co spierać, wszyscy popełniamy błędy, nie bronię się w tym zakresie też popełniłem błąd wychodząc z błędnego założenia, że Panda juz sie nie pojawi i zrobiłem , to co zrobiłem i wyszło, jak wyszło, czyli wyszło żle a nawet bardzo żle
za co Wszystkich zainteresowanych PRZEPRASZAM !!!

 
11-10-11 20:08  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;-)
Skoro Panda zrezygnował to niech ktoś jedzie z tym koksem dalej.

--


 
12-10-11 07:41  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Aby konkurs nie padł na cztery łapy, to proste pytanie nie wymagające podpowiedzi.

Jaki kształt miały otwory wentylacyjne w osłonach silników przy samolotach ,, RWD-6 ,,
i ,, RWD-9 ,,

 
12-10-11 07:58  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Kolniak 

 - 3

Silniki osłaniał pierścień Townenda bez dodatkowych otworów.

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
12-10-11 08:16  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dokładnie to chodzi mi o osłonę reduktora....ale takie stwierdzenia znalazłem w jednym z opracowań.

 
12-10-11 08:33  Odp: Konkurs nieustający - Odsłona 61
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Na osłonie reduktora nie było otworów, były litery RWD mniej więcej równomiernie rozmieszczone.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 21Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024