KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 34 z 36Strony:  <=  <-  32  33  34  35  36  ->  => 
28-02-15 21:10  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Takie pytanko : grał ktoś z Was T32 i mógłby napisać co nie co na temat jak nim grac?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
01-03-15 19:12  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
ROBO 

 - 10

Fajny czołg - kolejny po T29 I bardzo podobny do niego.Ma mocną wieżę ,więc dobrze jest ukryć kadłub za górką lub wrakiem....

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
01-03-15 20:51  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Z innej beczki, przez mało korzystny zbieg okoliczności na dniach zacząłem od nowa. W tej chwili moim przeciętnym czołgiem jest czołg lekki IV tieru. Ciekawe, że najlepiej mi się puka na francuskich...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
01-03-15 22:22  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
ROBO 

 - 10

Mi akurat nie szło na francach ,ale na wyższych tierach masz magazynkowce....radocha z plucia jest :) Tylko przeładowanie trwa czasem sporo.....za długo ,a wtedy dobrze jak masz wsparcie drużyny lub możliwość wycofania się na z góry upatrzone pozycje ...
Jak dobrze pamiętam,to nie mam żadnej eMki w tym drzewku ...

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
01-03-15 22:29  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

...III tieru, przepraszam. IV to naprawdę w dwa dni się nie zrobi.
Nie spodziewałem się, że przez wymuszoną nieobecność moje konto ulegnie skasowaniu (a wymuszona przez nich - próbowałem sobie polatać na World of Warplanes, po którymś locie - albo i w trakcie - system mi się posypał na tyle, że co czwartego programu po naprawie systemu nie mogłem odpalić). Teraz gram od nowa, bo i system całkiem nowy :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
02-03-15 08:04  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
pieczarek   

Udalo Ci sie moze przy okazji ustalic po jakim czasie kasuja konto?

--
pozdrawiam Kuba

 
02-03-15 14:31  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Ostatni raz przedtem jeździłem w maju (ale to było tak dawno, że równie dobrze w maju 2013). Chociaż - miałem połączone konto z World of Warplanes, który właśnie wtedy mi rozłożył system na tyle, że naprawa nie pomogła do końca i WoT w ogóle nie dawał się uruchomić. Może skasowano konto ze względów bezpieczeństwa.
Gdyby kasowali po roku, nie zdziwiłbym się z perspektywy czasu.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
02-03-15 15:47  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
pieczarek   

Dzieki za informacje, czyli na urlop mozna spokojnie jechac ;)

--
pozdrawiam Kuba

 
03-03-15 13:11  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
ROBO 

 - 10

z tego co wiem ,to raczej konta nie kasują i samo się tez nie kasuje ,a procedura skasowania konta jest dość problematyczna - są odpowiednie obostrzenia przed złośliwym skasowaniem jakiegoś włamywacza itd.Jak gdzieś widziałem,to konto mozna skasować poprzez SUPPORT...Samemu można tylko wyinstalować gre :)
Pewnie jakoś tam można odzyskać konto...

http://worldoftanks.eu/pl/content/guide/account_security/cant-enter-the-game/

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
03-03-15 17:55  Odp: Gra ktoś w World of Tanks?
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dzięki ROBO, myślałem, że dowiemsię przy okazji o jakiś sposobach na to jak radzić sobie z taką małą penetracją przy tym jak go rzuca na 10 lub 9 tiery

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 34 z 36Strony:  <=  <-  32  33  34  35  36  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024