KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
02-05-06 17:17  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
Staszek-modelarz   

A co to znaczy przeciętne relacje(średnie,na trzy czy inaczej niż wszyscy)???
Alcy

--

 
02-05-06 18:17  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

a co to znaczy "czy jest miejsce"? czy komus kiedys zabroniono prowadzic relacje? czy jakas kiedys zostala skasowana?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-05-06 20:41  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Kurcze no nie zgrywajcie się, że nie rozumiecie tematu wątku. Jak by co, to sugeruje przeczytanie mojego pierwszego postu i wszystko będzie jasne.

--

4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.


Post zmieniony (02-05-06 22:54)

 
03-05-06 00:06  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

no to tak: miejsce jest bo o istnieniu relacji nie decyduja ci co sie tak wpisuja. jesli autor nie pęka to prowadzi ja dalej, a z takimi ludzmi umie odpowiednio rozmawiac. [odpowiednio nie równa sie chamsko, tylko rzeczowo]. no ale dobra, szczerze mowiac nie znam dogłębnie sprawy to juz wiecej sie nie upieram. Powiem tylko ze moim zdaniem miejsce jest.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
05-05-06 13:18  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Przyznam szczerze że bopbierznie zwertowałem poprzednie wpisy, ale chciałbym się wypowiedzieć. Otóż uważam że na forum powinny istnieć relacje nie tylko przeciętne ale i relacje modeli słabych. Nie będę mówił dlaczego bo zostało to już powiedziane wcześniej. Chciałem jeszcze powiedzieć tylko tyle że za to właśnie szanuje to forum i uczesticze w nim. Pod tym względem forum konradusa jest przeciwieństwem kartonworku, gdzie zaraz jakiś z tych jak to się mówi luzaki objadą gości, hasłami np "słabe to" i idiotyczną śmiejącą się buśką <hahaha>, bez jakiegokolwiek pomysłu jak to naprawić, albo nie popełniać w przyszłości. Właśnie dlatego jestem przekonany o wyższości konradusa nad kartonwork.

--

 
05-05-06 20:21  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

A ja się nie wypowiadam na temat wyższości jednego forum nad drugim, jednych świąt nad drugimi itd....
Niech każdy klei co lubi i jak potrafi.
Niech pokazuje jak chce, jak nie che, niech nie pokazuje.
Kiepskich zdjęć nie ma co zamieszczać, bo i tak nic na nich nie widać (mówię tu o naprawdę niewyraźnych i zamazanych - nie każdy jest urodzonym fotografem).
Niech ludzie wpisują achy, ochy, krytykę, pokazuja błędy, wytykają potknięcia.

Tylko niech nikt nie zapomni zabrać ze soba odrobiny poczucia humoru, dystansu do wiedzy, umiejętności, wieku swego i innych forumowiczów. Jak się czasami spojrzy na niektóre zagadnienia nieco przez palce, to trochę tych zażartych wojen forumowych i kłótni byłoby mniej.

Dziwne, że nikomu one nie pasują, a każdy swoje 0,05 zł dokłada.

Z hasłem na czerwone sztandary "WYLUZUJCIE SIĘ" kończę tę przydługą wypowiedź.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
06-05-06 02:01  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

QŃ- cbdo !
Amen ;-)

 
11-05-06 19:07  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

A ja bym chcial tylko zeby z forum znikneli "adwokaci" Sam sie tego moralizatorstwa sie nie ustrzeglem, czego czasami zaluje :-).
Paplanina "adwokatow" ktora kompletnie nic nie wnosi do tematu - od razu wpisow setka. Pytanie o konkretna porade - cisza.

 
11-05-06 23:48  Re: Czy na forum jest miejsce na przeciętne relacje?
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Michu to o czym piszesz to jest już całkiem odrębna sprawa i może nawet ważniejsza niż moje rozterki. Cel miałem inny. Rezultat jest taki iż utwierdziłem się w tym iż będę prowadził relacje z budowy moich modeli, nie ważne jak bardo coś skopię i że warto poświęcić, czasem naprawdę nie mało, czas na pełniejszą z tych prac relację. Z pożytkiem dla siebie i innych forumowiczów.
Za wszystkie głosy w tej materii bardzo dziękuje.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024