KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
25-08-23 20:19  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Wojtku, tak, dzieje się i dziać się będzie. Mam nadzieję, że wkrótce uda się te problemy pokonać. Tyle mogę potwierdzić.

Ryszard - Ty jednak chyba nie zrozumiałeś tego, o czym napisałem. Albo wręcz nie chcesz zrozumieć. Szkoda. Obyś nigdy nie musiał znaleźć się w takiej sytuacji, o której napomknąłem w swoim poście. Serio. I ten Twój wręcz roszczeniowy ton. Cóż, może warto kolejny raz przypomnieć, że jesteś tutaj gościem, na prywatnym terenie zarządzanym i opłacanym przez Admina, wedle jego reguł i widzimisię? Że czytając kolejny raz podobne wpisy, w końcu stwierdzi on, że może faktycznie nie ma to sensu i wciśnie przycisk OFF? Naprawdę, jeśli masz problem z tym, że z jednej strony zawodzi technika, a z drugiej życie potrafi komuś dołożyć, to może pora samemu się ewakuować i stworzyć własny świat według własnych reguł, a nie cisnąć bez sensu, chociaż już wcześniej StuGu to i owo wyklarował. Rzadko zdarza mi się wchodzić w takie dyskusje, ale serio - przemyśl to dokładnie raz jeszcze, może poczytaj między wierszami...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
25-08-23 21:25  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Wojciech Cięciwa   

@Rafael, skoro podjąłeś się roli Rzecznika Prasowego, to będę się zwracał do Ciebie.

Zdaję sobie sprawę z tego,że życie jest nieprzewidywalne i różne wydarzenia zachodzą niezależnie od Naszej woli.
Z jednej strony rozumiem Admina, z drugiej strony rozumiem też uczestników forum.
I z własnego doświadczenia wiem jak trudno, ciężko i czasem wstyd powiedzieć, że się czegoś nie umie, albo się na coś nie ma czasu.

Nikt nie odmawia Adminowi prawa własności, ale sądzę, że spokojnie mógłby przekazać sprawy techniczne komuś (jednej/kilku osobom).

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
25-08-23 21:36  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Bez komentarza !

Post zmieniony (25-08-23 21:39)

 
25-08-23 23:57  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Wojtku, żadnym rzecznikiem nie jestem i nie zamierzam być. Też rozumiem, że wieszające się forum może niektórych irytować, ale takie poganianie, czy oburzanie się i tak niczego nie zmieni. Tak jak napisałem, działania są i będą prowadzone. Ale kiedy będą widoczne ich efekty, czy to za tydzień, miesiąc, czy rok, to nie wiem, bo nie znam technicznych powodów tego, co się dzieje, a na inne nie mamy kompletnie żadnego wpływu. Z mojej obserwacji wynika, że od kilku dni forum działa dość płynnie, a jeśli były jakieś przycięcia, to zapewne w porach, gdy byłem poza forum, bo nie spędzam tutaj całego dnia...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
26-08-23 21:46  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

OK, może zbyt emocjonalnie podszedłem do tematu ale... nie jestem żadnym gościem
Jestem pełnoprawnym, stałym od lat uczestnikiem forum podobnie jak i inni i bez nas, tych jak to określasz :"gości", którzy je tworzą forum by nie istniało !

"Forum dyskusyjne (forum internetowe) to internetowa platforma, na której użytkownicy mogą inicjować i uczestniczyć w rozmowach na różne tematy, zadawać pytania, udzielać odpowiedzi oraz dzielić się swoimi opiniami i wiedzą. Forum składa się zazwyczaj z wielu działów tematycznych (nazywanych również kategoriami lub kanałami), które są podzielone na wątki dyskusyjne. Wątki dyskusyjne są miejscem, gdzie uczestnicy forum mogą publikować posty, czyli pojedyncze wiadomości zawierające ich myśli, opinie, pytania czy odpowiedzi. Fora dyskusyjne istnieją od początków internetu i są jednym z najstarszych typów społeczności online. Są one moderowane przez administratorów i moderatorów, którzy nadzorują aktywność na forum, egzekwują zasady i utrzymują porządek w dyskusjach. Dostęp do forum dyskusyjnego może być otwarty dla wszystkich użytkowników internetu lub ograniczony tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych członków. Niektóre fora mogą wymagać również zatwierdzenia przez moderatora przed publikacją postów. Fora dyskusyjne mogą być niezależnymi serwisami internetowymi, częścią większych stron lub platform, a nawet wewnętrznymi narzędziami komunikacyjnymi w organizacjach. Fora mogą koncentrować się na konkretnych tematach, takich jak technologia, nauka, sztuka, sport, polityka czy hobby, a także służyć jako miejsce wymiany informacji, wsparcia i budowania społeczności. W erze mediów społecznościowych fora dyskusyjne wciąż odgrywają ważną rolę w komunikacji online, zwłaszcza w przypadku specjalistycznych i niszowych tematów, gdzie uczestnicy mogą znaleźć bardziej zaawansowaną i szczegółową wiedzę oraz kompetentnych rozmówców."

 
17-09-23 22:55  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jako pełnoprawny użytkownik Forum ponownie zadaję pytanie - czy cokolwiek robi się by usprawnić/naprawić działanie Forum ?

 
21-09-23 09:01  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Pora przyjąć do wiadomości, że są też ważniejsze sprawy niż forum.
Każdy z na ma jakieś problemy, mniejsze, większe.
Są też takie, które wyłączają niektórych z normalnego życia na wiele miesięcy i tego się "nie przeskoczy".
Każdy z nas ma dwa wyjścia:
- zacisnąć zęby, włączyć większe zrozumienie dla innych i poczekać z nadzieją, że sytuacja się poprawi;
- zmienić otoczenie i przestać się zachowywać jak namolny czterolatek.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
21-09-23 12:00  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Wojciech Cięciwa   

@Rajkub, tak w zasadzie masz rację. Jest tylko jedno 'ALE'...

Jeśli jest taka sytuacja,a forum nie jest najważniejsze w tym momencie to się mówi kumplowi:
"Słuchaj jest taka sprawa, nie mogę się zając forum a coś się psuje. Zajmiesz się tym, albo poszukasz kogoś komu ufasz żeby się tym zajął?"

I to ostatni mój post w tym temacie.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
21-09-23 12:58  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Może po prostu czas najwyższy się pogodzić z faktem, że czas forów tematycznych najzwyczajniej przemija...

--
GG 6801515

 
21-09-23 18:20  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
yak   

Ja ograniczyłem się do dwóch pierwszych wyrazów w tytule tego wątku (oczywiście po poprawieniu "w pamięci" literówki). I to mnie cieszy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024