KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
17-08-23 11:57  Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Wojciech Cięciwa   

Czy można prosić o jakieś wyjaśnienia?

Rozumem, że administrator może nie mieć czasu na naprawę, ale kilka słów komentarza uspokoi sytuację.
A My - użytkownicy będziemy spokojniejsi.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
17-08-23 17:23  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Mnie poradzono jak zamieściłem wpis krytykujący Forum bym się opanował.
Na naprawę Forum to administrator nie ma czasu od dobrych paru lat. Niedługo będziemy obchodzić bodajże piątą rocznice jak Forum się skiepściło !
Będę złym prorokiem - NIC się nie będzie działo w tym temacie w najbliższej dekadzie !
Może w 2033 r administrator znajdzie chwilę czasu by zacząć naprawę Forum.
PS - i jeszcze raz napiszę, że oprócz tego, że trzeba czekać dobrych kilka minut na otwarcie strony to wciąż ukazuje się info "NIEZABEZPIECZONA" !

Post zmieniony (17-08-23 17:27)

 
18-08-23 16:17  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Właśnie udało mi się wejść.
Po wielu próbach.
To może zamknąć to w cholerę i już? Po co się męczyć? Skoro administratora już to forum nie interesuje, od lat nic na + się nie zmieniło, niektóre papirusy w bibliotece aleksandryjskiej mają nowocześniejszą szatę graficzną, to ludzie sami przenosza się na fb, albo Papermodels.

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
21-08-23 14:08  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Dokładnie, chociaż sam nie udzielam się zbytnio to jednak przeglądam to forum niemal od samego początku jego istnienia i ze smutkiem patrzę jak od wielu lat forum niczym dom bez gospodarza popada w coraz większą ruinę :-( Wielu z nas ma ogromny sentyment do tego miejsca, wielu mistrzów się tutaj udzielało a teraz? Raptem kilka wpisów dziennie podczas kiedy na kartonowych grupach na fb co kilka minut pojawiają się fotki wpisy i komentarze. Ryszard dzielnie podnosi temat i od razu zostaje uciszony.. Mnie osobiście coraz mniej się tu podoba. Pozostało sporo "starych wyjadaczy" którzy także w dużym stopniu przyczynili się do tego, że wiele osób to miejsce zraziło na zawsze.

 
21-08-23 21:04  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Wojciech Cięciwa   

Tylko że "mordo-książka" jest w wielu miejscach bardzo nielubiana, bo sama bez Twojej wiedzy robi różne rzeczy z informacjami które zamieszczasz.

A - nie bójmy się tego wprost powiedzieć - brak stabilności forum też nie pomaga wiele osób rezygnuje z aktualizacji swoich relacji, po prostu nie mając czasu i ochoty na oczekiwanie czy tym razem forum 'zaskoczy' i będzie działać.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
25-08-23 12:50  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Powiem tylko tak - cierpliwości. Podobno jesteście modelarzami, więc jej nie powinno Wam brakować. Są rzeczy na tym świecie ważniejsze niż to forum i nasze hobby, z całym szacunkiem do Was, jego użytkowników. Zrozumcie to, uszanujcie i wytrzymajcie jeszcze chwilę...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
25-08-23 13:14  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Wojciech Cięciwa   

Zgadza się.
Jesteśmy cierpliwi, ale czekanie w 'nieskończoność' kiedy nikt-nic-nie-wie, różni się trochę od sytuacji o jakiej właśnie napisałeś:
"Wiem, że jest problem, ale potrzebuję czasu na jego rozwiązanie"

I tylko o to Nam chodzi. O informację, że coś się dzieje.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
25-08-23 16:24  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ha, ha, ha ! Cierpliwości !
Jak długo ? Lata całe !!!
Bez przesady ! Bujać to my ale nie nas !
Niech się administrator wreszcie weźmie do roboty - i to jak najprędzej !

 
25-08-23 17:31  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Aha, zapomniałem dopisać, że (tym razem) wielce dziwna sprawa nikt wątku nie zamyka !
I po co było zamykanie poprzedniego ?

 
25-08-23 18:37  Odp: Forum działą jak żóóóółłłłłwwwwwwwwwwwwwwww
yak   

****** ****** **** dwie słowie. :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024