KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
18-04-23 14:28  Odp: Fotosik - awaria?
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Znowu jest jakiś problem z Fotosikiem. Jak próbowałem dziś doładować konto przez sms, to po chwili dostaję sms-a z odpowiedzią " Nie znaleziono usługi dla SMS o treści 'AP.LITE' ", a gdy próbowałem doładować konto przelewem bankowym, to otworzyła się strona Dotpay i na niej informacja o następującej treści:
" Szanowny Kliencie,

w tym sklepie płatności Dotpay nie są dostępne.

Wróć na stronę koszyka lub skontaktuj się ze Sprzedawcą. "

Post zmieniony (18-04-23 14:29)

 
26-04-23 19:42  Odp: Fotosik - awaria?
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Fotosik został sprzedany jakimś Turkom (tak coś kojarzę).
Mi udało się jedynie doładować abonament na miesiąc z salda.
Ale saldo już się skończyło... A doładować nie ma jak...

Jak wyczerpie się limit transferu prawdopodobnie dostęp do fotek ch... strzeli...
I co wtedy?

Macie jakieś pomysły jak temu zapobiec?

Jak photobucket wprowadził znaczne opłaty, też był problem z dostępem do fotek, ale obecnie są widoczne...

Zaprzyjaźniam się dyskiem gugle i dam sobie radę, ale dotychczasowych fotek trochę szkoda...

Pzdr,

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 
03-05-23 23:19  Odp: Fotosik - awaria?
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

I mnie dopadł problem fotosika, kilka maili z prośbą o przedłużenie abonamentu i nic, wysłałem dwa SMS-y z kodami o przedłużenie i poza straconymi pieniędzmi to nic nie otrzymałem.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024