KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-02-23 18:48  Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o pomoc mojemu syneczkowi Piotrowi Juniorowi i wypełnienie ankiety.
Z góry dziękuję!!!

Szanowni Państwo,
nazywam się Piotr Kubiak i jestem studentem Wyższej Szkoły Administracji i Biznezu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.
W związku z przygotowywaną przeze mnie pracą licencjacką na temat:
,, Wpływ konsumentów na rynek nieruchomości” zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety.

Pragnę zaznaczyć, że ankieta jest całkowicie anonimowa, a wszystkie zebrane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych.
Dziękuję za poświęcony czas.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrX_gC2lcmDbxDUiw0P2qrDosIFv9MhImWFXRYPShq0J17WA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

--

Post zmieniony (12-02-23 18:50)

 
12-02-23 19:29  Odp: Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mówisz i masz

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
13-02-23 15:15  Odp: Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Bardzo dziękuję tym Kolegom, którzy zechcieli poszerzyć spektrum grupy badawczej i pomóc Juniorowi.
Pozdrawiamy!

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
13-02-23 16:51  Odp: Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zrobione i rozesłane po rodzinie, mam nadzieję, że nie za późno...
Pozdr.

EDIT:.... Mały Pjoter już na studiach...o madafaka jak tyn czas leci... :D

Post zmieniony (13-02-23 16:54)

 
13-02-23 21:01  Odp: Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Jarku, czas nie ch...... stać w miejscu nie będzie.
Dzięki za pomoc.
Wiele lat temu zrozumiałem różnicę między nami a Niemcami, my czas oszczędzamy, tzn nie do końca wiem w jaki sposób, wekujemy, odkładamy na półkę, czy jakoś inaczej, oni czas wykorzystują, bo każda spierd... chwila już nigdy nie wróci.
Mała, czy wielka różnica w mentalności pozwalająca osiągnać sukces?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
15-02-23 00:38  Odp: Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Wojciech Cięciwa   

Mówisz - masz.
Poszło.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
16-02-23 11:05  Odp: Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Wygląda na to, że jako posiadacz domu od 22 lat chyba nie mam nic do powiedzenia w tej ankiecie???

 
17-02-23 12:42  Odp: Prośba o pomoc i wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej mojego Syna
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ja też (tzn tak samo jak Akra)
Zastanawia mnie natomiast ta "inna" płeć ? Czyli jaka ?
O ile mi wiadomo to obecnie wg prawa w Polsce mamy dwie płcie - i takie są zapisy w dowodach osobistych. Polska nie zaakceptowała postanowień Unii Europejskiej o tzw. "trzeciej płci"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024