KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
30-03-23 00:55  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czołem wszystkim!

Z wielką przyjemnością chciałbym Wam obwieścić, że pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/@tosiewamniesnio/community

umieściłem dla Was ankietę, dzięki której będziecie mogli wskazać kierunek, w którym powieść opowiadanie pt. "Gniazdo zła", będzie się dalej rozwijać!
Macie do wyboru, gdzie będzie toczyła się dalsza akcja. Do wyboru kilka państw. Teraz od Was zależy, gdzie dalej potoczy się akcja.

Stwierdziłem, że skoro piszę dla Was, to powinniście mieć wpływ na to co się wydarzy. Kraj, który zyska najwięcej głosów, będzie następny, do którego udadzą się nasi bohaterowie.

Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w głosowaniu. Wyniki 8 kwietnia.

No i oczywiście zapraszam w najbliższą sobotę na kolejną część! Właśnie kończę montaż. Jak zwykle godzina 20:00

Śpijcie spokojnie :) Może się Wam nie przyśni...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
30-03-23 23:59  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A oto link do najnowszej części słuchowiska, już szóstej. Jak pisałem wcześniej, premiera tego odcinka, najbliższa sobota godzina 20:00.

https://www.youtube.com/watch?v=m8OFR2X05xc

Zapraszam serdecznie

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
15-04-23 18:20  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witajcie ponownie!

Dzisiaj o godzinie 20:00 kolejna część - już siódma - opowiadania z elementami grozy pt. "Gniazdo zła". Tym, którzy lubią się bać przy klejeniu modeli, polecam szczególnie :)

Zapraszam serdecznie!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
12-05-23 11:41  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cześć wszystkim!

Już jutro, w nadchodzącą sobotę, jak zwykle co dwa tygodnie, zapraszam Was na kolejny odcinek opowieści pt. "Gniazdo zła". To już dziewiąty i przedostatni odcinek pierwszego sezonu.

Kończę sezon pierwszy, ale zgodnie z Waszym życzeniem, nie kończy się opowieść. Teraz muszę ją przenieść do... A jakże! Naszego kraju! Tak zadecydowaliście w głosowaniu.

Tymczasem w oczekiwaniu na kolejny sezon, którego akcja będzie toczyła się w Polsce, uraczę Was inną mrożącą krew w żyłach opowieścią. Ale to w swoim czasie. Jedyne co mogę zdradzić, to to, że będzie się działa w Europie lat 60 - 70 tych na ziemi i w powietrzu.

A zatem życzę Wam miłego słuchania i obyście modeli przy tym nie uszkodzili :)

Pozdrawiam,

Wasz Mucha

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
27-05-23 20:12  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czołem!

Z wielką przyjemnością, zapraszam na ostatni odcinek pierwszego sezonu opowiadania "Gniazda zła". Odcinek o tyle wyjątkowy, bo długości prawie półtorej godziny. Dlaczego? Bo zagłosowaliście aby akcję przenieść do Polski, więc musiałem niektóre wątki skończyć, niektóre rozwinąć i tak oto wyszło. Mam nadzieję, że mimo wszystko się Wam spodoba.

https://www.youtube.com/watch?v=bK9fbdu3epI

Jak się Wam spodoba, pamiętajcie kliknąć "SUBSKRYBUJ" i dzwoneczek. Będziecie na bieżąco z kolejnymi opowiadaniami.

Co dalej? Odpowiedź jest banalna, odpoczniemy sobie od Natalii i Karola oraz naszych dwóch śledczych - Uwego i Thomasa. Ale za to poznacie bardzo miłą dziewczynkę, jej tatę i dwóch pilotów, którzy kiedyś walczyli na niebie Europy pod koniec wojny. Więc już niebawem, będziecie mogli posłuchać nowego opowiadania pt:

"FR 937 - zaginął"

Zapraszam serdecznie

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
11-06-23 10:22  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witajcie!

Z wielką przyjemnością pragnę przedstawić Wam swoje nowe opowiadanie pt. "FR 937 zaginął". Opowiadanie było zapowiadane już sporo czasu temu i w końcu się pojawiło. Będzie ono krótsze bo planuję zrobić z tego jeden sezon, ale nie zdradzę ile będzie miało odcinków. Pierwsza część jest już dostępna w serwisie YT pod linkiem poniżej.

https://youtu.be/Qq2phodzyPk

Zapraszam również do zaglądania od czasu do czasu na kanał, bo raz na jakiś czas pojawiają się ankiety, dzięki którym możecie mieć wpływ na tworzone przeze mnie opowiadania. Przypomnę, że w poprzedniej opowieści pt. "Gniazdo zła" chcieliście przenieść akcję do Polski, co oczywiście już się wydarzyło.

Bezpośredni link do miejsca, gdzie pojawiają się ankiety poniżej:

https://www.youtube.com/@tosiewamniesnio/community

Dodam również, że w poprzednim głosowaniu zadecydowaliście, że chcecie słuchać dłuższych opowiadań. Wobec tego kolejna część "FR 937 zaginął" będzie dłuższa, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Jeżeli podoba się Wam moja twórczość i lubicie spędzać czas na modelarstwie ze słuchawkami na uszach słuchając mrocznych opowieści, kliknijcie subskrybuj (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście). A jak dodatkowo klikniecie dzwoneczek, YT będzie Wam przypominał jak pojawi się kolejna część opowiadania.

Nie przedłużając, zapraszam do posłuchania

Pozdrawiam serdecznie

Wasz Mucha

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
24-06-23 00:40  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cześć wszystkim!

Stało się! Już jutro kolejna część opowiadania pt. "FR 937 zaginął".

https://youtu.be/wWJM1DhAEl0

Gorąco zapraszam na 20:00, tradycyjnie już polecając wygodny fotel i coś ciepłego lub chłodnego do picia. Bardziej zaawansowanym polecam jednoczesne dłubanie przy modelu, aczkolwiek zaznaczam, że nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia modeli w czasie słuchania moich audycji :)
Jeżeli podoba się Wam moja twórczość, kliknijcie Subskrybuj - o ile już wcześniej tego nie zrobiliście.

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia za następne dwa tygodnie.

No i może w końcu coś pokleję...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
08-07-23 19:30  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cześć Wszystkim!

Nadeszła oto ta chwila, kiedy z wielką przyjemnością zapraszam Was do odsłuchania trzeciej części opowieści "FR 937 zaginął". Link do słuchowiska poniżej:

https://youtu.be/E5vaVE9jDis

Uwaga! Ogłoszenie urlopowe!

Po nawale pracy czas odpocząć, spakować majdan i ruszyć z rodzinka na wakacje. A zatem moi mili, widzimy się wyjątkowo nie za dwa ale za cztery tygodnie. Po powrocie z nowa mocą ruszę ponownie.

Do usłyszenia!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
05-08-23 21:07  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witajcie po urlopie!

Po raz kolejny zapraszam Was do odsłuchania kolejnego odcinka opowiadania pt. "FR 937 zaginął". Wypoczęty wracam z przytupem i mocnym opowiadaniem. Link poniżej:

https://youtu.be/dnViJHDPHV0

Jeżeli się Wam podoba i jeszcze tego nie zrobiliście - kliknijcie subskrybuj i dzwoneczek. Nie przegapicie kolejnych odcinków.

A już niebawem odcinek specjalny, który mam nadzieję, powali Was na kolana. Zapraszam oczywiście również do głosowania w ankiecie, która pojawi się na kanale w tygodniu. Czego będzie dotyczyła - niespodzianka :)

Pozdrawiam, Wasz Mucha

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
08-08-23 20:17  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kochani!

Ponieważ zbliżamy się do końca opowieści "FR 937 zaginął", daję Wam jedyną w swoim rodzaju możliwość wpłynięcia bezpośrednio na losy bohaterów. Kiedyś już zapowiadałem, że od czasu do czasu, dam Wam taką moc sprawczą. Ci co słuchali mnie od początku, wiedzą, że nie rzucam słów na wiatr a z każdej obietnicy się wywiązuję. Dziś nadszedł ten czas... Haczyk jest jeden. Nie powiem w którym to będzie odcinku, ale koniec, jest bliski.

Czas wcielić się w rolę cezara i orzec o losie bohaterów opowieści FR 937 zaginął! Jedna z wymienionych osób lub grupa, może zostać uśmiercona. Od Was zależy, kto przeżyje, a kto będzie musiał oddać swoje życie! Decydujcie, werdykt należy do Was. Kto się spodobał swoją postawą, a kto zasłużył na zapomnienie? Komu kciuk w górę, a komu skierowany na obojczyk? Moje pióro jest gotowe na każdą ewentualność. A zatem...

Czekam na wyniki DWA tygodnie. Do 26-08-2023.

Link do ankiety na moim kanale, poniżej.

https://www.youtube.com/@tosiewamniesnio/community

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024