KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
30-01-23 16:59  Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cześć wszystkim

Moje poczynania modelarskie znacie. Wiecie co robię, czym się interesuję. Ostatnio kolega poprosił mnie, abym mu pokazał swoją pracę. Pokazałem mu relację z Halifaxem. Oniemiał...

Nie ze względu na model!

Urzekła go treść i sposób opisywania postępów. I stało się. Namówił mnie na pisanie... Aw zasadzie na pisanie i publikowanie swoich opowiadań na moim kanale You Tube. A zatem mam ogromną przyjemność zaprosić Was do odsluchania pierwszej czesci opowiadania grozy mojego autorstwa.

https://youtube.com/@tosiewamniesnio

Postaram się kolejne części opowieści publikować co 2 tygodnie. Obecnie napisanych jest ich pięć i czekają na montaż. Jeżeli lubicie się bać, ale nie lubicie wulgaryzmów, te opowieści będą idealnym rozwiązaniem dla Was.

Zapraszam do komentowania i komu się spodoba niech zostawi łapkę w górze. Ilość subskrypcji zmotywuje mnie do dalszych postępów w tworzeniu.

Zapraszam serdecznie

Marek Muchalski

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
30-01-23 23:01  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Noo i fajnoooo... W końcu człowiek bez pasji jest jak ryba bez roweru ;P

--
GG 6801515

 
04-02-23 12:53  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

@Jarosłav, Tobie i reszcie, dziękuję za dobre słowo i zainteresowanie tym wątkiem. Pierwsza część już za nami. Po komentarzach widzę, że się podoba, więc...

Panie i Panowie!

Z wielką przyjemnością zapraszam dzisiaj na godzinę 20:00 na drugą część opowiadania grozy pt "Gniazdo zła".

Najlepszym zestawem będzie wygodny fotel lub kanapa (wedle gustu), szklaneczka czegoś dobrego, wolne 20 minut czasu tylko dla siebie i dobre słuchawki (rekomendowane). Mam po raz kolejny plan Was zaskoczyć, ale więcej nic nie powiem.

Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=xDe3s_OQyg8

Jeżeli się Wam spodobało, kliknijcie "subskrybuj". Dzięki temu nie przegapicie kolejnego odcinka. A dla mnie będzie to motywacja do dalszej twórczości.

Na końcu połóżcie się do łóżka. Może się Wam nie przyśni :)

Pozdrawiam

Marek

--

Post zmieniony (04-02-23 13:49)

 
08-02-23 20:40  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Już się ślinie na kolejny odcinek. Absolutna petarda, i pomysłi montaż, udźwiękowienie... Szacun. Mucha-orkiestra! ;)

 
08-02-23 21:01  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kochani

Cieszę się, że jest taki pozytywny odbiór. Dużo komentarzy otrzymuje na messengera, pocztę i pod filmami. Fajnie, że tutaj również. Od jutra składam kolejny odcinek. Już trzeci, który będzie miał chyba najfajniej złożoną ścieżkę dźwiękową. Bo będzie najwięcej tła.

Nie zdradzę, co się wydarzy, ale ponownie Was zaskoczę. Dziękuję Wam, że jesteście i mnie wspieracie w mojej pasji. Wieczorna orkiestra bierze się do roboty i do zobaczyska najdalej w następnym tygodniu!

Pozdrawiam

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
12-02-23 22:16  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czołem wszystkim!

Właśnie zakończyłem montaż kolejnej, już trzeciej części opowiadania "Gniazdo zła". A ponieważ przeszła pozytywnie przez najsurowszego z moich krytyków, śmiało mogę powiedzieć - gotowe!

Tak więc wszystkich pasjonatów opowieści sensacyjnych, horrorów i creepypasty zapraszam na premierę trzeciej części już w nadchodzącą sobotę tj. 18-02-2023 na godzinę 20:00 na kanał To się Wam nie śniło (link poniżej).

https://www.youtube.com/channel/UCwfTpu2q5ib_sfol14AVHyw

Dziękuję również za pozytywny odbiór ostatniej części i komentarze. Jeżeli podoba się Wam moja twórczość, kliknijcie subskrybuj i napiszcie komentarz pod filmem. Jestem ciekaw Waszych opinii.

Do usłyszenia na kanale!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
13-02-23 09:11  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Maras, dzięki....
Twoje słuchowisko (między innymi) w dużym stopniu pomogło mi przetrwać noc przy wycinaniu bieżników do 12 kół ;P
Jedyne, do czego mogę mieć zastrzeżenia to MAŁO!
Pozostaje ciężki niedosyt a czekanie tydzień na kolejną część powoduje, że trzeba będzie odsłuchać od początku co jakoś specjalnie mnie nie smuci a wręcz przeciwnie ;)
Działaj dalej, dobra robota !
Pozdr.

--
GG 6801515

 
15-02-23 22:44  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

@Jaroslav - proszę bardzo! W sobotę kolejna część, a dwa dni temu zacząłem składać kolejną, czwartą już część. Samego wokalu wyszło bite pół godziny! Od tej części odcinki będą już nieco dłuższe. Cieszę się, że Ci się podoba :) Poczekaj do szóstej części, tam się będzie działo...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
03-03-23 12:53  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie!

Z ogromną radością pragnę zaprosić Was w nadchodzącą sobotę na godzinę 20:00 na kolejny odcinek opowiadania grozy pt. "Gniazdo zła".

Życzę miłego słuchania

Pozdrawiam
Marek

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
17-03-23 23:45  Odp: Nowa pasja, czyli poszerzamy horyzonty
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Droga publiko, która lubi kleić modele ze słuchawkami na uszach, jak i Ci, którzy po prostu lubią ciekawe historie z dreszczykiem!

Zapraszam Was wszystkich jak i każdego z osobna na kolejną część opowiadania grozy pt. "Gniazdo zła". Właśnie ukończyłem montaż i wrzuciłem jako zapowiedź na jutro, czyli 18-03-2023 na godzinę 20:00 - czyli jak w każdą sobotę co dwa tygodnie.

https://www.youtube.com/watch?v=aqXXPeVcRD4

Link do filmu powyżej. Zapraszam serdecznie.

Marek

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024