KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
19-10-22 18:50  co sądzicie o wydawaniu Małego Modelarza.
marszko3759   

Ostatnio w kiosku spotkałem się z nowym modelem wydanym przez Wydawnictwo Ligi Obrony Kraju. Wydawnictwo to "zgubiło" w numeracji lata 2017 - 2021. Ponadto wydano rzekomo nowy numer samolotu Dornier Do-17 Z-1. Ciekawa rzeczą jest to że ten sam samolot wydany był w 2011 roku.
Czy takie rzeczy nie powinny być wydawane jako reprinty. Podobnie w Kartonowej Kolekcji ukazał się model samolotu który był już wydany przez to Wydawnictwo. Co sądzicie o czymś takim. Pozdrawiam marszko.

--
marszko3759

Odpowiedz na tę wiadomość 

20-10-22 09:15  Odp: co sądzicie o wydawaniu Małego Modelarza.
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 34
Galerie - 32

- 9

Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia jaki rok widnieje na okładce i czy jest to powtórka.
Nie kupuję na półkę. Jak mam chęć na klejenie jakiegoś modelu to wtedy dopiero go kupuję.

22-10-22 20:34  Odp: co sądzicie o wydawaniu Małego Modelarza.
Lukee 

Oj Ryszard... Zazdroszczę samozaparcia ;-)
Ja nie dość, że ostatnimi czasy nie kleję to jeszcze nie mogę się oprzeć kupowaniu :-)

A odnośnie pytania: wydawcy czasem puszczają model "odświeżony" o jakieś dodatkowe elementy albo poprawione detale lub w innym malowaniu i jak najbardziej mogą to byś samodzielne "nowe" numery...

Post zmieniony (22-10-22 20:36)

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1