KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
13-07-22 18:43  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Noo niestety nie masz tam zbyt wielu pozycji które mi pasują tematycznie ale słowo się rzekło więc honorowo wziął bym od Ciebie Markowego AEC Dorchester i Junaka ze stajni Przemka. Masz jeszcze mój nr?

--
GG 6801515

 
13-07-22 18:44  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Mam gg. Poczekajmy do końca aukcji, czyli do weekendu - pewnie nikt nie weźmie, ale niehonorowo się w pół drogi wycofywać. Być może są obserwujący, czego ja nie widzę.

I podzielam opinię odnośnie bieżącej sytuacji. Rosja przegięła, ale do Ukrainy nie mam zaufania. Obawiam się każdego nacjonalizmu, z rodzimym włącznie.

--

Post zmieniony (13-07-22 18:50)

 
16-07-22 12:39  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że najrozsądniejszym chyba będzie zobligowanie zstępnych w testamencie do umieszczenia tu w dziale "giełda" informacji, że: "klient zszedł i poszukujemy chętnych do przejęcia schedy w postaci farb, klejów, narzędzi, modeli, niedokończonych projektów, archiwów i dokumentacji..."
A co dalej? to już prawo dżungli ...
Coś się komuś na pewno przyda ;)

--
GG 6801515

 
26-07-22 14:50  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Już widzę zadowolone miny spadkobierców, zobligowanych do zajęcia się rzeczami, o których nie mają zielonego pojęcia...
Prawdę mówiąc jestem dziwnie pewny że machną oni ręką na twoje życzenie, i po prostu wszystko w cholerę wywalą. Może i jestem wstrętny, ale gdybym testamentem którejś z kuzynek został przez nią zobowiązany do "przejęcia a następnie przekazania w godne ręce schedy w postaci dziesiątków różnokolorowych nici do haftowania oraz zbioru znakomitych igieł do tego służących" to bym po prostu to życzenie/polecenie dokładnie olał, wywalając całość do kubła.

 
27-07-22 14:16  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cóż, w takim razie współczuję Ci relacji rodzinnych skoro z góry zakładasz że miał byś w d... ostatnią wolę swoich, hmm..."bliskich" to chyba złe słowo w tym przypadku...
Rozumiem że kolekcję srebrnych monet byś równie ochoczo wywalił do kubła zakładając że się nie znasz na numizmatyce?
Hasła i loginy do kont kryptowalutowych też byś wyrzucił bo się nie znasz?
Założę się że siedział byś po nocach i się uczył na czym polega rynek krypto i jak te BTC wyciągnąć :DD Tak że ten...
Pod pojęciem spadkobierców rozumiem najbliższą rodzinę która wie dobrze ile czasu i kasy w to wszystko jest włożone.
Moje dzieci poza tym też mają swoje pasje i wiedzą doskonale ile czasu i wysiłku kosztuje realizacja swoich pasji więc nie wydaje mi się, że wzięły by to wszystko ot tak wyrzuciły, wiedząc że komuś rozpoczynającemu przygodę taki kompletny warsztat może ogromnie ułatwić start.
Tak, od małego je uczę że warto się dzielić jeżeli komuś się przyda a ich już nie interesuje...
Może jednak miał byś jakiś pomysł? To się podziel nim proszę, bo jak do tej pory to tylko negujesz wszystkie przedstawiane możliwości...

--

Post zmieniony (27-07-22 14:29)

 
29-07-22 00:38  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

UFFFF . To już koniec ?

Pozdrawiam .

--

 
29-07-22 15:57  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jańcio - wyjąłeś mi to z ust ! Też mam nadziej, że to wreszcie koniec.

 
29-07-22 16:59  Odp: NON OMNIS MORIAR...
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Koniec dopiero nadejdzie.
Wtedy po kłopocie.

 
29-07-22 20:43  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie, mam taki zwyczaj, że wątki które mnie nie interesują najzwyczajniej pomijam zamiast trollować...
I Wam to również polecam.
Gwoli przypomnienia, to jest "Karton Cafe" bo widzę że niektórzy zapomnieli...
Pozdrawiam

--
GG 6801515

 
31-07-22 10:27  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

:-)))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024