KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
09-07-22 16:43  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Człowieku, nie wiem po jaką cholerę ciągniesz te swoje wywody... To Ty zapominasz że gdy dwóch wrogów się leje to rozsądniej się nie mieszać...
Jak mieszkasz w podłej dzielnicy i jeden sąsiad zastrzelił Ci ojca a drugi zgwałcił i porąbał matkę to któremu będziesz kibicował gdy zaczną się lać między sobą? Nie musisz odpowiadać... W ogóle najlepiej już nic tu nie pisz na ten temat bo naprawdę guzik mnie obchodzi "wojna" kacapsko-banderowska. Nie tego wątek dotyczy więc koniec z tym.

--
GG 6801515

 
09-07-22 17:13  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie, my tu panie dzieju o modelach, narzędziach i dokumentacji.

A ci co mają miliardy miliardów, jachty, panie dzieju, bab całe dywizje do dzigidzigi bana-bana, tym to dopiero żal dupe ściska, że sie trza pakować.

Więc co z tym zrobić ?

A nasrać w gacie i tak chodzić !!

;)))

--

Post zmieniony (09-07-22 17:16)

 
09-07-22 18:59  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Nie posłuchałeś mojej prośby o wykasowanie wpisów które nie dotyczą głównego wątku, a teraz się indyczysz. Nieładnie. Pax tibi.

 
09-07-22 19:03  Odp: NON OMNIS MORIAR...
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Jarosław, trollem pewnie nie jesteś, ale propagandę łajzy z kremla łykasz jak pelikan świeżą rybkę:)))

A w temacie:
Jak się przyjdzie mnie zawijać, to bliscy mają wolną rękę co z moimi klamotami zrobić - zostawić, rozdać, spieniężyć - przypadkowa kolejność.

Ale jak spieniężą, to te skromne środki mają wesprzeć jakiś szczytny cel.

Teraz i w najbliższym czasie byłoby to wsparcie dla bohaterów walczących przeciwko wspomnianemu łajzie, o wolność Ukrainy ;)
Jakaś zrzuta na drona itp.

Pozdróweczka,

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 
09-07-22 19:15  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Akra:Po pierwsze, to jest mój wątek więc pozwól że sam będę decydował...
Po drugie to Ryszard wyjechał z wojną na ukrainie nie wiadomo po co... Jak mu odpowiedziałem poza tematem to Ty się wtrąciłeś, też nie wiem po co... Jak chcesz to załóż wątek na ten temat i tam będziemy dyskutować ok?
BTW: Nigdzie nie użyłem zwrotu "parszywi ukraińcy" więc kto tu konfabuluje?
@ Kudłaty, Czy Ty też nie potrafisz pojąć że mam tak samo we dupie kacapów jak i banderowców?
Serio? Ludzie co się w Waszych głowach porobiło?... Oba te kraje są nam wrogie i nie zamierzam brać udziału w tym cyrku, tzn. Opowiadać się po którejkolwiek ze stron. To są ich sprawy, nie nasze...My mamy swojego głównego wroga wewnątrz... Te łajzy pisiorskie... Jak już musicie to nimi się zainteresujcie...
EDIT:
@kudłaty... Wybacz, ale skoro fagasa z SBU noszącego na regulaminowym mundurze naszywkę SS-Galizien nazywasz bohaterem... to my naprawdę nie mamy o czym rozmawiać...
--

Post zmieniony (09-07-22 19:17)

 
13-07-22 17:09  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

A tak z zupełnie innej beczki.
Do zawinięcia się mam, mam nadzieję, jeszcze daleko. Ale i tak musiałbym mieć 9 żyć jak kot, i pewnie wszystkiego też bym nie zrobił. Troszkę zainspirowany tym wątkiem, rozpocząłem wyprzedaż...

--

Post zmieniony (13-07-22 17:11)

 
13-07-22 17:46  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No jest to Adaś jakaś opcja.... Pod warunkiem że wyprzedajesz półkowniki a nie warsztat booo chyba Dorota nie zabroniła Ci kleić ;P
Pozdrówka dla Was serdeczne;)

--
GG 6801515

 
13-07-22 17:57  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Półkowniki, tylko i wyłącznie. W szczególności mam zakaz sprzedaży cerkiewek.
Na alledrogo poszły łącznie 74 aukcje, w tym około 20 Planów Modelarskich - w tym kilka od drugiego rocznika.
W znacznej części poleciały też modele, których odpowiedniki - mniejsze - mam w plastiku.

--

Post zmieniony (13-07-22 17:57)

 
13-07-22 18:03  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gdybyś miał co ciekawego z interesującej mnie branży tzn: oręż Żołnierza Polskiego, raczej lądowy... to daj znać ;) Zawsze to lepiej od kolegi kupić niż gdzieś się użerać po aukcjach z obcymi...

--
GG 6801515

 
13-07-22 18:20  Odp: NON OMNIS MORIAR...
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Skoro tak, to podrzucam linka. Może przy okazji inni skorzystają.
https://allegro.pl/uzytkownik/AdamSl

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024