KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
19-06-22 11:10  TPM u Radziasa
Winek Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 15


 - 10

Witam Kolegów

Mam przyjemność przedstawić Kolegom migawki z piątkowego spotkania Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego, którego gospodarzem tym razem był Kolega Radzias.
W spotkaniu uczestniczyli – Zbyszek, Radek, Stachu, Tomek 1, Tomek 2, Mateusz, Wiesiek, Michał oraz gość specjalny - kot Radka. Niestety do kompletu zabrakło jedynie Sebastiana. Dla lepszego skojarzenia naszych twarzy ze znanymi Kolegom nick’ami, zbiorowe zdjęcie zostało opisane.Gospodarz spotkania, Radek, ugościł nas różnymi przekąskami i smakowitościami, uzupełnionymi wspólnie ze Stasiem spienionymi żółtymi napojami o różnych smakach, co znacząco wpłynęło na wspaniałą atmosferę rozmów. Bardzo dziękujemy Radkowi za udostępnienie swojego salonu w mieszkaniu wypełnionego modelami, pucharami, medalami, akcesoriami okołomodelarskimi.
Ciekawostką były przygotowane przez Radziasa prezentacje zdjęć przypominające wiele naszych wspólnych poprzednich spotkań i wyjazdów na modelarskie imprezy jak również wspaniałej kolekcji kolorowych (lub kolorowanych) zdjęć wielu okrętów stanowiących inspirację dla modelarzy.
Rozmowom towarzyszyło także przeglądanie przyniesionych materiałów modelarskich, wymiana uwag, doświadczeń, modelarskich planów, itp.


Oprócz podziwiania bardzo efektownego zbioru wykonanych przez Radziasa modeli, pod surową ocenę Kolegów trafił kadłub Jego kolejnego klejonego modelu. Nie zdradzamy co to jest. Znawcy może rozpoznają, a i tak wszyscy czekamy na koniec. Kontrola była dokładna.
Na pamiątkę spotkania zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia.
Jak wspomniałem na początku do spotkania dołączył gość specjalny – kot Radziasa.
Od razu widać jakie ma zainteresowania.

Podczas spotkania zaakceptowany został Puchar TPM za najlepszy model kartonowy do wręczenia podczas jednej z imprez modelarskich, w której mamy chęć uczestniczyć w najbliższym czasie.
Już po zakończeniu spotkania u Radka i powrocie do domów, u Kolegi ZbiG’a doszło do nieoczekiwanego spotkania z Kolegami z Warszawy. Niestety już tylko Stachooo do nich dołączył.
Do następnego spotkania z TPM

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek