KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
16-05-22 18:05  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Akra daj ochłonąć ;-) Na budowę ołtarzy i bazylik, pod taka relikwię, jeszcze przyjdzie czas :-) Daj się nacieszyć, póki co, bez wścibskich oczu pątników ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
19-05-22 21:04  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Mam i ja swój model z autografem. Coś wspaniałego ze względu na sentyment i jego wagę. Myślałem, żeby zabrać się od razu za jegoklejenie, ale to by nie było rozsądne pociąć ten konkretny egzemplarz.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
16-06-22 10:53  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Andrzeju, miło popatrzeć na zdjęcie z 1996, jak zmagasz się z Saratogą dla Wojtka Kowalczyka :-) Przywołałeś tym samym falę i moich wspomnień związanych z FlyModel i ręcznym projektowaniem modeli kartonowych - ja w tym samym czasie znęcałem się sam nad sobą projektując dla Wojtka japońskiego NAGATO, który mnie wtedy wykończył psychicznie. Pamiętam, że przy sklejaniu 3 z kolei wieży dowodzenia dla tego potwora obiecałem sobie, że zrywam na zawsze z projektowaniem modeli kartonowych i mam tego dość. Oczywiście Wojtek znalazł sposoby, aby mnie przekonać, że moje myślenie jest błędne i... namówił na Californię a potem jeszcze wydębił ode mnie Alaskę. A że szef FlyModel powszechnie znany był z wymyślania tysięcy powodów, aby tylko nie zapłacić za opracowanie, w przypadku Alaski znalazłem sposób na pokonanie lawiranta Wojtka i bezlitośnie wyegzekwowałem nie tylko całą kwotę honorarium ale i w terminie, co zakrawało na cud (to był już 1998 rok). Wojtek był zły jak diabli i z tego powodu nazwał mnie "cholernym Szkotem MacGregorem", co się szybko jakoś przyjęło w środowisku modelarskim :-) Pozdrawiam serdecznie!

--
MacGregor

 
17-06-22 15:49  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Oj tak, jeśli chodzi o płatności, to Wojtek był zdecydowanie po tej złej stronie :-)

 
05-11-22 11:35  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Lukee 

 

AKRA, Odbierz proszę maila... :-)

 
06-11-22 14:10  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mejl trafił do spamu... Przed chwilą odpowiedziałem

 
22-11-22 18:44  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Marek   

Akra - wysłałem wiadomość na email, dziękuję i pozdrawiam. ANDY

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024