KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
13-04-22 21:30  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Pierwszym moim modelem była OKTIABRSKAJA i dlatego także pierwszym zawiezionym (rysunki + kompletny sklejony biały model) przekazanym do MM. Sam nie wiem dlaczego zacząłem od bardzo skomplikowanego modelu (vide pierwszy komin!!!). Pewnie znaczenie miało to, że miałem akurat ten numer Planów modelarskich. Tak czy owak, po skończeniu OR uznałem że teraz dam już radę każdemu okrętowi.

A dlaczego pan Smolis z MM zdecydował o wydaniu najpierw KGV i dopiero potem OR? Po prostu (no trudno, wyjdę na samochwałę ale nie skłamię :-) pan Stefan zachwycił się białym modelem który przywiozłem wraz z rysunkami, a zawierał on wszyściutkie części wiec wyglądał rzeczywiście całkiem nieźle, zwłaszcza jak na ówczesne standardy: dość powiedzieć że miał około 1500 części i nie było do tej pory równie szczegółowego modelu okrętu, a tu jeszcze w dodatku piękny pancernik. Oczywiście wydanie takiego modelu teraz wzbudziłoby tylko śmiech, ale od tego czasu minęło już bądź co bądź 36 lat i od dawna nikt już nie bawi się - i słusznie! - w ręczne kreślenie, i to bez pomocy wyświetlonych na ekranie rysunków poszczególnych elementów w 3D...

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
Akra 6460 12-04-22 13:14
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
yak 101 12-04-22 14:15
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
Mucha 116 12-04-22 16:46
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
vansen 96 13-04-22 17:02
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
pawelecd 106 13-04-22 20:23
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
Akra 120 13-04-22 21:30
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
Chopin 99 14-04-22 17:59
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
Brystol 101 16-04-22 13:11
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
Akra 94 17-04-22 08:15
 Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu  nowe
Brystol 107 17-04-22 10:55

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024