KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-04-22 12:48  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak ja teraz żałuję, że oddałem pierwsze wydanie Ark Royal kumplowi, który chyba wrzucił go do pieca :-/ :-(

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
19-04-22 14:39  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Brystol: ach, o tym mowa! To były modele Bogusia Czyżyńskiego, a ja - o ile dobrze pamiętam - służyłem jedynie za pośrednika w korespondencji i komuś coś się za Wielką Wodą pozajączkowało :-)

Post zmieniony (19-04-22 14:40)

 
19-04-22 21:05  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

"Nie chcę, ale muszę" sie tu wepchać z przechwałką wiedząc, że Akra pogoni mie tu jaką pałą, za zaśmiecanie jego wątku.

Tenże nostalgiczny wątek natchnął mie do przekopania szafy piwnicznej i to resultat, mam te rarytasy, Garlandy nawet trzy, Dido też sie uchował, ino do sesji sie schował , nie wiem gdzie, ale znajde.

Suma sumarum, następny papier do zamierzania sie do zlepienia, to Garland.

To tyle przechwałek, chowam sie do dziury, bo Akra już leci z pałą !



--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
19-04-22 21:41  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Brystol-u a Ark Royala nie chciał byś oddać w moje objęcia? ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
20-04-22 06:38  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zabarykadowałem sie w piwnicy i zastawiłem pułapki na chętnych,
bo już tu sie jakieś podejrzane indywiduła kręcą.

Nie oddam nawet nakrętki od kleju.
:)

PS

Chopin, w jednym ze sklepów internetowych jest za 9 euro.

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
20-04-22 14:08  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No no, Brystol, gratuluję, masz nawet ARKA, którego ja nie mam - bo gdybym miał, wysłałbym go natychmiast z autografem do Chopina.

 
20-04-22 22:20  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Ale super się to czyta, skleiłem KGV dwa razy, Bellow Wooda, Arka i Essexa oczywiście. Pamiętam że dostałem opiernicz od matki, że jakieś statki z takimi nazwami (essex) O Saratodze nie miałem pojęcia :D Najlepsze jest to, że kiedyś napisałem " Jak dam radę zrobić tą nadbudówkę do Ise to resztę dam radę bez problemu :D
Chyba się wybiorę do piwnicy zobaczyć co tam mam, Bellou Wooda mam chyba cztery wycinanki, a starego Arka też chyba mam.
Didio nigdy nie kleiłem, a tak się rozpędziłem z tymi brytolami że będzie trzeba to nadrobić w 1 400 :D

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
21-04-22 23:25  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Akra jak uda mi się zdobyć tego Ark Royal, to sam od Ciebie wezmę autograf :-) Pierwsze wydanie miało w sobie to coś, mimo bardzo siermiężnego wydania przez LOK. No i to był jeden z pierwszych poważnych alianckich modeli w mM. O przepięknej aerodynamicznej sylwetce samego AR, to nawet nie wspominam :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
22-04-22 14:00  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Chopin, KTOKOLWIEK prześle mi którykolwiek z moich modeli, dostanie go ode mnie z powrotem (wysyłka na mój koszt!) z odręczną dedykacją :-)

 
23-04-22 01:05  Odp: Kolejne - tym razem czysto modelarskie - fotki z rodzinnego albumu
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ok, niebawem zawitam do Ciebie z Królem Jerzym Piątym...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024