KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
10-02-22 22:25  Odp: Fotosik - awaria?
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Bardzo chciałem przedłużyć abonament ale się nie udało - przez kilka tygodni uporczywy komunikat błędu, dotpay po prostu nie działa. I właśnie o to chodzi - ileż można próbować bezskutecznie opłacić transfer, natrafiać na ścianę i być olewanym przez trzy tygodnie po wysłaniu do nich kilkunastu wiadomości? A zdjęcia wciąż zablokowane. Ale tematu już nie ma, zlikwidowałem konto i przeniosłem się na dysk google. Odtworzyłem wszystkie swoje galerie końcowe. Relacje nie wszędzie chciało mi się przenieść.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
11-02-22 19:01  Odp: Fotosik - awaria?
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Post nie wyszedł można usunąć.

Post zmieniony (11-02-22 19:06)

 
11-02-22 19:05  Odp: Fotosik - awaria?
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Batonus ja zrobiłem prościej. Wstawiłem obrazki na Kogę ale można też chyba temat ogarnąć na Kartonworku albo Papermodels. Jak już masz obrazki w relacji to klikasz duży obraz prawym i wybierasz "Otwórz grafikę w nowej karcie". Kopiujesz potem link, który jest w adresie nowej karty i wstawiasz tu na Konradusie w znacznikach "img""/img" (niestety jak wstawię nawiasy kwadratowe to znacznik znika) W ten sposób masz obrazki z serwerów innych forów na Konradusie. Trochę to bieda metoda ale trzeba sobie radzić.

--
Relacje: IJN Fuso, ORP Piorun
Galerie: ORP Piorun,
Poradniki: Przygotowanie do druku 3D

 
11-02-22 21:33  Odp: Fotosik - awaria?
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Myślę, że jednak prostsze było ogarnięcie metody podanej przez Kezata czyli linkowanie z własnego dysku google - niż zakładanie tylko po to profilu na innym forum i dublowanie relacji. Na to już jestem za leniwy ;-)
Teraz ze swojego dysku google mogę linkować gdzie chcę.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
12-02-22 00:01  Odp: Fotosik - awaria?
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Z dyskiem Google bywa czasem problem, przynajmniej u mnie. Czasem nie wiadomo dlaczego zdjęcia znikają z relacji a potem się pojawiają no i męczyło mnie robienie miniaturek. BTW ze zdjęciami z Fejsa chyba można zrobić taki sam myk jak pisałem wcześniej.

Post zmieniony (12-02-22 00:31)

 
15-02-22 20:42  Odp: Fotosik - awaria?
Edward Teach 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mam dokładnie ten sam problem. Od X czasu nie mogę doładować konta. Mam ich dość.

--
Edward Teach
http://www.pdf-model.pl

 
16-02-22 09:15  Odp: Fotosik - awaria?
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Wiesław - miniaturki robię jednym kliknięciem w programie Photoscape. Ustawiam zadany wymiar dolnej krawędzi w pxl i klikam zmianę masową w całym katalogu. Program nie nadpisuje tylko tworzy wewnątrz nowy katalog z miniaturkami.
Po ogarnięciu skryptu Kezata to jest naprawdę prostsze i znacznie szybsze, niż było na fotosiku! Tam musiałem pobierać link do miniaturki dla każdego zdjęcia osobno i wklejać do relacji pojedynczo, teraz jest masówka.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
27-02-22 10:43  Odp: Fotosik - awaria?
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Wczoraj wieczorem udało mi się dokonać płatności i doładować konto na Fotosiku.

 
28-02-22 13:05  Odp: Fotosik - awaria?
Edward Teach 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja wczoraj zapłaciłem , ale mój hosting dalej nie działa.

--
Edward Teach
http://www.pdf-model.pl

 
05-03-22 18:44  Odp: Fotosik - awaria?
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Udało mi się doładować konto i fotosik działa.
Pzdr,

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024