KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 46 z 50Strony:  <=  <-  44  45  46  47  48  ->  => 
17-01-22 15:36  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Lelum Polelum. Co Ty opowiadasz, że ludzie świetują w weekend.
Wystarczy tylko popatrzec, jak pełne ludzi sa markety, place targowe itd. Tam nikt nie przejmuje sie odległością, na targowiskach nikt nie przejmuje się maską - chyba że chroni się przed zimnym wiatrem, coby się nie przeziębić.

W niedzielę wystarczy zrobić sobie rekonesans po kościołach. Głowa przy głowie, ramie przy ramieniu.
W niedziele z ciekawości włączyłem pisowską telewizje, aby oglądnąć przez chwile msze z Jasnej Góry i co zobaczyłem ? Głowa przy głowie, ramię przy ramieniu, gdzie wymagana odległóść 2m ??

Czy to jest też teoria spiskowa ?

Wiosną 2021 r moja młodsza szwagierka bardzo sie przeziebiła, poszła do lekarza a lekarz zgodnie z wytycznymi skierowała ja na testy,
Test wyszedł negatywnie, ot typowa grypa / ma do tego skłonności / więc pani doktor zaordynowała leki i wypisała zwolnienie lekarskie.

Na drugi dzień owa szwagierka otrzymuje telefon z policji , czy nie trzeba jej cos kupić, bo u nich w systemie komputerowym figuruje, jako osoba na kwarantannie, więc szwagierka odpowiada, ze test wyszedł negatywnie i jest na zwolnieniu lekarskim.

Czy to jest teoria spiskowa ? Na pewno tak, tylko czyja ? Wiadomo czyja!!!!! Wynik dodatni jednak poszedł w ,, świat ,, bo tak trzeba.....

 
17-01-22 22:58  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Krakus, to o czym piszesz, to nie jest teoria spiskowa tylko totalny bajzel, żeby nie powiedzieć ******.

--
serwusik

 
17-01-22 23:02  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Napisałem burdello. Czy to aż tak brzydkie słowo, żeby je kropkować?

--
serwusik

 
21-01-22 12:42  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
thaw   

przepraszam, że odzywa się, jako jeszcze nie dinozaur.
Krakus - to nie zupełnie tak jak napisałeś, to bardziej tak, jak w takim filmie animowanym:
12 prac Asterixa - dom, który czyni szalonym - zwykła administracyjna formalność
czyli:
jak się jest chorym na tę chorobę, to się jest w "izolacji domowej"; lub szpitalu, czyli hospicjum
jak się jest na kwarantannie to się nie jest chorym i się nie liczy do statystyk chorujących - a wżdy bywało (nie wiem jak jest teraz), że oblanie testu (negatywny wynik) nie zwalniało z kwarantanny, więc twoja krewna nie liczyła się do statystyk plusów, co najwyżej liczyła się do statystyk ludzi na kwarantannie, kwarantanna to nie choroba.
ot cała historya.

--

 
21-01-22 15:44  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Pamiętam czarną ospę we Wrocławiu.
Mieszkałem w Miliczu ( 56 km od Wrocławia), wszyscy bez wyjątku dostali wezwanie na szczepienie i bez jakiejkolwiek dyskusji maszerowali do przychodni. Na rogatkach Wrocławia i przy zjeździe z autostrady stały sklecone z desek budki kontrolne i bez okazania świadectwa szczepienia nie było szans na dalszą podróż. Nawet na tranzyt przez miasto.
Efekt - kilka zgonów na ponad 500000 mieszkańców miasta.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
16-02-22 15:38  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ciężko mi to pisać, ale odszedł od nas nasz Prezes Ostoja... i wciąż nie chce mi się w to wierzyć! Czy ktoś podejmie się prowadzić nadal statystykę, rozpoczętą pierwszym wpisem naszego nieodżałowanego Kolegi i Przyjaciela?

 
16-02-22 15:42  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Wieczne odpoczywanie daj mu Panie.
Jesteśmy jak liście na wietrze, dziś tu jutro tam.

 
16-02-22 18:47  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Przykre. Niech odpoczywa w pokoju.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
16-02-22 19:16  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Panowie, delikatnie przypominam, albo informuję jeżeli ktoś tego nie zauważył, że Kolega Ostoja zmarł prawie dwa miesiące temu...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
16-02-22 20:46  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ktoś pisał o tym dwa miesiące temu? Ja dopiero teraz dowiedziałem się o tym od Winka.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 46 z 50Strony:  <=  <-  44  45  46  47  48  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024