KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 71 z 80Strony:  <=  <-  69  70  71  72  73  ->  => 
02-11-21 19:35  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Mastero   

Jest zapowiedź na stronie wydawnictwa. Brawo!

 
03-11-21 09:55  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

https://www.km.com.pl/ksiazka-575-statki_i_okrety_%E2%80%93_tajemnice_katastrofy_bitwy.html

 
03-11-21 15:39  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Eeee, na razie to tylko bardzo uboga zajawka, nawet bez zdjęcia okładki, więc pewnie jest wciąż w przygotowywaniu...

--

 
03-11-21 17:00  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Lukee 

 

No i co z tego...
Ja i tak kupię a czy dzisiaj czy a miesiąc to nie ma znaczenia. Na razie mam co czytać...
A jak już będę miał to się umówię z Autorem na autograf.. A co!

 
16-11-21 13:43  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Oto okładka mojej książki – wkrótce ukaże się w sprzedaży. Tak, wiem, że jest ona mocno „łopatologiczna”, ale wśród setek innych książek bardziej wyszukany tytuł (i okładka) po prostu zagubiłby się niepostrzeżony, bo czytelnik nie wiedziałby, czego po książce oczekiwać. A tu sytuacja jest jasna: kto się chce emocjonować dramatycznymi wydarzeniami na morzu, ten powinien ją kupić :-)


--

 
16-11-21 18:31  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Mi się podoba. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
15-12-21 18:11  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dostałem egzemplarze autorskie, więc książka powinna już być w księgarniach, ale można ją także kupić w wydawnictwie Księży Młyn. Dwieście stron, twarda okładka.

Załanczam fotkie :-)



--

 
15-12-21 18:53  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
yak   

Bzzzz i kupione.

Post zmieniony (15-12-21 18:53)

 
16-12-21 19:08  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fantastico !!!

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
17-12-21 11:11  Odp: TOM 3 Opowieści bardzo ciekawych, ciekawych i takich sobie :-)
yak   

I pierwsi czytelnicy już mają odebraną paczuszkę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 71 z 80Strony:  <=  <-  69  70  71  72  73  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024