KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 37 z 50Strony:  <=  <-  35  36  37  38  39  ->  => 
14-07-21 09:35  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nie pamiętam jak nazywał się mój bohater, ale możliwe, że to ten sam "artysta".

--
serwusik

 
16-10-21 19:20  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Jako, że Ostoja na początku wątku wezwał do zapisywania się na Viceprezesa niniejszym zgłaszam swoją kandydaturę:

fitter.......1971 kwiecień..........Szczecin (prawie i obecnie ;)

Jako 50-letni młodzian poddaję się osądowi Szanownych Prezesów

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
04-11-21 17:59  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

NEWS ! NEWS !
Od 9 bm w obiegu ma być takie oto cudo - "nalepka na słoik dżemu" !

Ja bym zmienił napis na "Warto być normalnym a nie jebniętym"
Na czerwono zaznaczono członek boga Śiwy.
Dziwne, że nie ma niczego o żołnierzach "przeklętych" i "polskim ładzie", że nie wspomnę o nowym promie !
PS - poniżej mój projekt banknotu o nominale 25,- PLN


Post zmieniony (04-11-21 18:06)

 
05-11-21 11:25  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lukee 

 

Tak swoją drogą to dziwi mnie dobranie zdjęcia ŚP Lecha... Taki trochę zdziwiony...
No i dobór grafiki sugeruje jednoznacznie, że to on był główną postacią Solidarności. Nie ma to jak fałszowanie historii...

 
05-11-21 13:41  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Żadne zdjęcie nie powinno bć dobrane, po prostu były Prezydent RP (profesor ale uczelni UG)niczym szczególnym się nie zasłużył by emitowac z nim banknot - to nie Piłsudski czy Paderewski !
Mam nadzieję, że dożyję tej chwili gdy wiatr historii wywieje z wawelskiej krypty....

 
05-11-21 14:05  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Czekaj jeszcze chwilę i będzie 100 z prezesem...

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
05-11-21 16:19  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ryszard !

Ja też pragnę dożyć chwili, gdy jakiś tajfun historii otworzy wrota krypty wawelskiej...
Jeżeli chodzi o fałszowanie historii, to wszystko zaczęło sie w połowie lipca1980 r na Podkarpaciu. T o właśnie w WSK rozpoczęły sie strajki a póżniej w lokomotywowni na Podkarpaciu...żaden Gdańsk !!!

 
05-11-21 20:31  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
wilk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Jak zahaczył? Wg Antoniego i jego specjalistów od wybuchających parówek w Smoleńsku był zamach...

--
pozdro

 
06-11-21 11:52  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak wiemy Stalin wpierw był pochowany w Mauzoleum Lenina ale póżniej wzieli łopaty i wygrzebali dołek coby pochować Stalina pod Murem Kremlowskim.
Marzę i świecie wierzę, że tak bedzie i w wawelskiej krypcie. Wygrzebią dołek na Powązkach i po problemie. Przecież Wawel to siedziba Królów Polskich więc skąd tam sie wziął LK. Jak wiadomo, gdy zmarł Piłsudski to biskup Sapiecha nie chciał go pochowac na Wawelu, bo jak stwierdził, że był dyktatorem... w tym miejscu koło historii się zamyka.

Post zmieniony (06-11-21 11:53)

 
06-11-21 20:24  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Emeritus   

"Dołek na Powązkach" już jest.
Pan Prezes raczył wjechać w zeszłym roku na Powązki nie zważając na ogólny zakaz odwiedzania cmentarzy.
Wizyta dała asumpt do napisania przez Kazika piosenki "Mój ból jest większy niż twój" a konsekwencją był rozpad ekipy PR3 (sławetna lista przebojów i zakulisowe machlojki z nią związane).

--
Pozdrawiam, Emeritus Marek Ł.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 37 z 50Strony:  <=  <-  35  36  37  38  39  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024