KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
13-07-21 09:07  Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Sezon ogórkowy w pełni, więc tak w ramach relaksu :) "Mój troll" żyje i ma się dobrze. Po pięciu miesiącach prokuratura umorzyła śledztwo. Dziwne, bo mnie nikt nawet na jedną rozmowę nie zaprosił (policja ściągała mnie do siebie dwa razy). Koniec konców okazało się, że można w sieci wypisywać rzeczy typu - tego i tamtego zabiję, spalę czy co tam chcę z nim zrobić. I tu jest całe kuriozum. Prokurator powołał się na... wolność słowa gwarantowaną przez Konstytucję :) Dodatkowym atutem służącym ułaskawieniu jest fakt, że podejrzany przyznał, że był wtedy... pijany. Także, jeśli coś kiedyś nabroicie pobijecie kogoś, spowodujecie wypadek drogowy) i zajmie się wami policja - powołujcie się na Konstytucję i uparcie twierdźcie, że jesteście pijani. To pomaga! :D

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że gość pisał swoje groźby pod artykułem dotyczącym zabójcy prezydenta Gdańska, któremu wcześniej tez grożono...
Najciekawsze zaznaczyłem na czerwono:


"Mój troll" to jakiś notoryczny pijak bo teraz, kiedy prokuratura udostępniła mu moje dane, już imiennie może mi przysyłać "pozdrowienia" :) Oczywiście z fałszywej skrzynki pocztowej założonej na rosyjskim serwerze.



Acha... Żeby nie było. Sprawa trafiła w dobre ręce. Nie jakiś tam podrzędny prokurator przed emeryturą, tzw. "złog pezetpeerowski", tylko młoda ambitna pani prokurator nominowana 28 lutego 2017 roku. Więc na pewno sprawa została przeprowadzona bezstronnie i z pełnym poszanowaniem obu stron.

Z pozdrowieniami dla wszystkich trolli :)

--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
kudłaty 2905 31-05-21 15:44
 Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
Mucha 85 31-05-21 17:20
 Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
Viking_BB 115 04-06-21 11:54
 Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
Korsarz 92 24-06-21 21:27
 Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
Batonus 95 26-06-21 21:09
 Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
yanis 91 27-06-21 09:55
 Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
Ryszard 85 27-06-21 20:58
 Odp:  nowe
yanis 101 28-06-21 08:27
 Odp:  nowe
yak 137 28-06-21 08:39
 Odp: "Dlaczego karmię trolla?" :)  nowe
yanis 87 13-07-21 09:07

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024