KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-03-21 19:30  Coś w rodzaju pożegnania
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Drodzy moi.

Dawno się tu nie udzielałem. Różne czynniki się na to złożyły.
Postanowiłem, że w znacznym stopniu muszę z kartonu zrezygnować. Mało czasu, mało życia, mało miejsca na modele. Skupiam się teraz na skali 1:72, jaką mi dają plastiki, i zapewne pozostanę z okrętami 1:400.
Jakkolwiek, większość zbiorów pójdzie na rozprzedaż (aukcyjną). Szacunkowo jakieś 80%. Na pewno zostawię maszyny polskie i oczywiście modele rozpoczęte. Żona nie da mi pozbyć się znacznej części architektury, w tym cerkiewek ;-)
Remanent przyjdzie. Zainteresowani znajdą w tym wątku namiary.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
20-03-21 22:45  Odp: Coś w rodzaju pożegnania
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wrócisz... Każdy wraca :)

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
21-03-21 08:27  Odp: Coś w rodzaju pożegnania
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Kto zaczął to już nie odchodzi a długość przerwy w pracy jest kwestią umowną.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
21-03-21 12:14  Odp: Coś w rodzaju pożegnania
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Coś Ty jadł, że takie rzeczy wygadujesz ;) ? Znajdziesz sposób na wszystkie przeciwności i dalej będziesz ciął karton :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
21-03-21 18:47  Odp: Coś w rodzaju pożegnania
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Adam, nie żegnaj się. Posklejasz trochę tych (tfu ;-) ) plastików i za chwile zaczniesz je przerabiać elementami kartonowymi. A potem na 1:72 będziesz przerabiać całe kartonówki :-))

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
22-03-21 16:41  Odp: Coś w rodzaju pożegnania
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Dlatego napisałem "coś w rodzaju". Może pomieszczę w domu kilkanaście gotowych. Większość jednak pójdzie na rozprzedaż.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024