KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-06-20 10:45  Modelarze z Opola i okolic
McFly 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Witam szanownych kolegów.

Czy na forum są jacyś opolanie? Poszukuję kolegów modelarzy kartonowych z Opola i okolic celem nieformalnych spotkań i wymiany doświadczeń. Ostatnio szukałem jakiegoś klubu modelarskiego w Opolu, i okazało się , że takiego nie ma... przynajmniej w internecie. Co prawda may w mieście 2 modelarnie, ale raczej nastawione na RC i o karton tam trudno. A może się mylę?

--
1,21 gigawatt!

 
14-06-20 21:43  Odp: Modelarze z Opola i okolic
Paweł   

Cześć ja jestem z Opola i kilka osób jeszcze by się znalazło

 
15-06-20 19:50  Odp: Modelarze z Opola i okolic
McFly 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Cześć Pawle. A masz może z nimi kontakt?

--
1,21 gigawatt!

 
18-06-20 23:11  Odp: Modelarze z Opola i okolic
Paweł   

Coś można pomyśleć, jestem administratorem jednej z grup modelarskich na FB, są też ludzie z sąsiednich środowisk modelarskich, pytanie co masz na myśli, co chcesz zorganizować. W wiadomości prywatnej wyślij namiary na siebie, to przegadamy temat.

Paweł

 
19-06-20 10:21  Odp: Modelarze z Opola i okolic
McFly 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Paweł napisał:

> Coś można pomyśleć, jestem administratorem jednej z grup modelarskich na FB, są też ludzie z
> sąsiednich środowisk modelarskich, pytanie co masz na myśli, co chcesz zorganizować. W wiadomości
> prywatnej wyślij namiary na siebie, to przegadamy temat.
>
> Paweł

Niestety nie widzę tu żadnej opcji wiadomości prywatnej, a twoim profilu nie ma emaila.
Miałem na myśli jakieś spotkanie przy piwku, czy coś podobnego. Luźna rozmowa, wymiana doświadczeń, myślę że moglibyśmy się koordynować właśnie przez FB, na razie na luźno, a z czasem może cyklicznie...

Jeśli masz chwilkę, to napisz coś do mnie, mój mail jest widoczny w profilu.

--
1,21 gigawatt!

 
19-06-20 14:41  Odp: Modelarze z Opola i okolic
Paweł   

No to sprawdź e-mail, wysłałem namiary na siebie.

Paweł

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024