KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-04-20 13:49  Dzień dobry
belfer Pietrucha 

 

Dzień dobry,

trafiłem na Wasze forum, szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w dziedzinie modeli kartonowych i gdy zobaczyłem, że forum żyje i ma się całkiem dobrze (a w obecnych czasach instytucja forum jest niestety w odwrocie), od razu postanowiłem do Was dołączyć. Nie wyobrażam sobie również rozpoczęcia publikowania pytań bez wcześniejszego przywitania się :).

W ostatnim czasie postanowiłem wrócić do klejenia modeli kartonowych po ponad dwudziestu latach przerwy, gry robiłem to jeszcze w liceum. Kupiłem jeden zeszyt z dwoma modelami helikopterów z wydawnictwa WAK (ZOP Mi-14PŁMK oraz PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda), niejako na straty, żeby przed zabraniem się za coś większego, odświeżyć sobie podstawowe umiejętności. Okazuj się, że nie za bardzo jest co odświeżać i czuję się jak absolutny początkujący, który nigdy nie miał z tą zabawą styczności (jakby wszystko ze mnie wyparowało!).

Oczywiście, chcąc znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, najpierw będę przeszukiwał forum, czy wątki nie były już poruszane, ale gdyby zdarzyło się, że mimo tego jakiś powieliłem, prosiłbym, żeby na mnie nie krzyczeć, tylko przekierować w odpowiednie miejsce :P.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
- belfer

 
30-04-20 14:18  Odp: Dzień dobry
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Jako belfer witam belfra :)
Najlepiej będzie jak założysz relację ze zdjęciami, wtedy łatwiej bedzie pomóc.

--
54323031

 
30-04-20 15:18  Odp: Dzień dobry
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Witamy nowego forumowicza:-)
Obojętnie czy zaczynasz, czy wracasz po latach, czy jesteś geniuszem modelarstwa - wzbogacaj to forum o relacje, galerie i cenne uwagi:-)
Na pewno inni pomogą, a najlepiej to robić, gdy się widzi z czym mamy do czynienia.
Do dzieła:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
30-04-20 19:05  Odp: Dzień dobry
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam nowego kolegę i pasjonata.
Z mojego doświadczenia na forum mogę podpowiedzieć, że nie zawsze jest temat dotyczący rozwiązania problemu, ponieważ wiele problemów rozwiązywanych jest przy relacjach. Zachęcam do oglądania wszystkich relacji, ponieważ wiele można się dowiedzieć i zaimplementować u siebie. Techniki są bardzo często wspólne dla dla różnej tematyki.

Adam

 
30-04-20 21:16  Odp: Dzień dobry
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Powitać, powitać... :) Czytaj, działaj, pytaj. A przede wszystkim baw się dobrze przy budowie modeli :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024