KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 22Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 
23-10-20 17:14  Odp: Nieustający konkurs CLI
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Chyba niezbyt zrozumiałem pytanie,ale mimo to wepcham sie z moją hałbicą polowo/halową i se strzele:

2 marzec 1983, Widzew wygral z Liwerpólem 2 : 0 , tenże ci Liwerpól rok pózniej zdobył puchar.

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
23-10-20 18:54  Odp: Nieustający konkurs CLI
yak   

Nie jest źle. Ale chodziło o ogół zespołów z takim tytułem zdobytym w swojej historii. Wg mojej wiedzy taki mecz miał miejsce w ciągu ostatnich 10 lat. I było o nim głośno.

 
23-10-20 19:21  Odp: Nieustający konkurs CLI
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No to w takiem razie Legia W.-Celtik Glezgło , 4 do jednego , a było ci to Panie Dzieju, 30 tego lipca 2014

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
23-10-20 19:58  Odp: Nieustający konkurs CLI
yak   

Zdecydowanie uznaję, bo późniejsze 0:2 dla Legii to w sumie 3:0 dla Celtiku. A była po tem incydencie awantura że hej. Zabrystolowuj Waść pytanie :-)

 
23-10-20 20:01  Odp: Nieustający konkurs CLI
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Orkan miał zadać, więc talona wte pędy abo jeszcze szybciej jemu oddaje.

--

Post zmieniony (23-10-20 20:03)

 
26-10-20 19:22  Odp: Nieustający konkurs CLI
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie, Orkan nie nadchodzi, więc łape talona i zadam zagadkę papierową sensu strikto.
Właśnie skończyłem lepić z papieru kolesia dla mesia.
Jak widać na obrazkach, ten koleś to Spiciu.

Z jakiego wydawnictwa, i rok wydania poproszę.



--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
26-10-20 20:15  Odp: Nieustający konkurs CLI
Emeritus   

Obstawiam MM z 1967 roku, nr 5. Model wygląda jakby był sklejony ze skanu a nie z oryginału - chyba, że aparat/telefon "ubrał go w takie kolory"

--
Pozdrawiam, Emeritus Marek Ł.

 
26-10-20 20:47  Odp: Nieustający konkurs CLI
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zgadza się, to Mały Modelarz, nr5/1967.
Model jest z "płytki " sprzedawanej przez redakcję MM.

To wydanie miało takie "piaskowe" kolory , było wydanie pózniejsze tego samego modelu z zieleńszemi kolorami.
Tegoż tu Spicia , sklejiłem sobie z sentysegmentu, bo lepiłem go w tamtych czasach, latając za niem po wszystkich kioskach w okolicy, bo nie miałem tzw. teczki.

No to Panie Emerycie, zadawajże zagadke.



--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
26-10-20 21:38  Odp: Nieustający konkurs CLI
Emeritus   

Trafiła się ślepej kurze (emerytowi) wygrana, to trzeba wymyślić zagadkę za karę... Ciągniemy z Małym Modelarzem.
Wydawnictwo to od pewnego okresu jest de facto kwartalnikiem wydawanym jako półrocznik (jest takie słowo?). Jednakże w przeszłości redakcji udawało się wydawać z reguły po 12 numerów w roku kalendarzowym pomimo ówczesnych kłopotów z papierem, drukiem itp.
Były jednak lata, w których wydano inną ilość numerów niż przepisowe 12 w danym roku kalendarzowym.
Proszę podać te lata kalendarzowe i ilość wydanych w nich numerów MM (numerów a nie modeli).

--
Pozdrawiam, Emeritus Marek Ł.

 
27-10-20 21:33  Odp: Nieustający konkurs CLI
Emeritus   

Coś cicho w eterze.

Podpowiedź 1: rozważamy lata do roku 2000 włącznie aby nie wchodzić w dywagacje na temat ostatnich roczników "rozwleczonych" na przeciąg kilku lat.

--
Pozdrawiam, Emeritus Marek Ł.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 22Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024