KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
16-01-20 08:25  1-2-3/2015 MM
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Karaś, przyjmuję zakłady co będzie następnym razem, no i była niepowtarzalna okazja utworzenia 5-ciu lat numerów widmowych i skokiem w nadprzestrzeń rozpocząć numeracię od 2020 roku. :))

 
16-01-20 09:19  Odp: 1-2-3/2015 MM
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ale osochoszi?

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
16-01-20 09:19  Odp: 1-2-3/2015 MM
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Belleau Wood

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
16-01-20 09:41  Odp: 1-2-3/2015 MM
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Nie pojmuję jak można jeszcze żywo interesować się wydawnictwem które łaskawie wypluje 3-4 projekty na rok, kładzie na to wszystko ... nie powiem co. Ja też się nimi nie przejmuję, jest tyle wydawnictw, znacznie bardziej "płodnych" na dobrym poziomie. Oznaczenie rocznika też nie ma w praktyce znaczenia, mogą sobie przeskoczyć do 2030 roku jak chcą. Temat chyba do Karton Cafe (jeśli o te zakłady chodzi ;) ).

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
16-01-20 10:28  Odp: 1-2-3/2015 MM
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

MM nie pluje projektami, tylko odsmaża kotlety; ale faktycznie na MM już patrzę bez emocji...

 
16-01-20 16:50  Odp: 1-2-3/2015 MM
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A wogóle to o co się zakładamy?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
16-01-20 21:31  Odp: 1-2-3/2015 MM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Redakcja MM przez pryzmat finansowania i konotacji z dinozaurem typu LOK daje w efekcie coś w rodzaju skansenu. Dopóki produkty tego tworu są kupowane ( a są) , będzie on trwał. Dopóki nikt decyzyjny nie dostrzeże wątpliwej jakości projektu biznesowego, ocierającego się o defraudację pieniędzy państwowych, możemy sobie kontynuować tą radosną, bezproduktywną dyskusję!
;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
08-02-20 21:31  Odp: 1-2-3/2015 MM
Grigorij     

No i fajnie.
Ja sobie z miejsca kupiłem latającą rybkę zwaną Karasiem - razy 2 , 2 jeszcze czekają na dolot na moje biurko.
Pochwaliłem się na forum i od razu dostałem zje...kę że szachownice lustrzane czyli ponoć nie te.
No i fajnie.

P.S.
Ciekawe czy ktoś podejmie ryzyko zakładu bo Cant kantem ale następny na 96% to właśnie miał być Bellau Wood ( tak mi ktoś tu zakomunikował że informacja ponoć sprawdzona bo od wydawcy) , tymczasem zamiast wodniaka trafił się tylko ten z nazwy.

Formułuję więc Hipotezę która jak zwykle okaże się Tezą Oczywistą że MM i LOK znowu nas zaskoczą i nic z wcześniejszych zapowiedzi się nie sprawdzi, tylko znowu rzucą poprawione komputerowo TO - przy którym Panowie i Panie będziemy przecierali oczka ze zdumienia.

 
09-02-20 17:14  Odp: 1-2-3/2015 MM
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ale o co się zakładamy?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
09-02-20 20:04  Odp: 1-2-3/2015 MM
Grigorij     

Proponuję aby przegrany/przegrani poskładali nowe ustrojstwo z MM - ot taka luźna sugestia.

Pytanie tylko o typy i warunki zakładu ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024