KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 52 z 73Strony:  <=  <-  50  51  52  53  54  ->  => 
05-09-19 12:20  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Pomijając że to kpina totalna nasuwa się tylko jedno pytanie. Kto to spawał???

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
05-09-19 13:19  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Może ten Jasio, co był na nauce u majstra Kobuszewskiego?
Jasiu, do czego jest dany spaw?
Dany spaw jest do niczego.

;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
05-09-19 16:27  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

bleriot: Jak to nie wiesz, kto to spawał? Nie czytałeś słów samego MINISTRA???

Gróbarczyk: "Lodołamacz, który spełnia wszelkie wymogi, został – można powiedzieć – Lodołamacz, który spełnia wszelkie wymogi, został – można powiedzieć – wyspawany przez stoczniowców, którzy do niedawna przecież jeszcze nie istnieli, czy mieli nie istnieć, jest chyba największym sukcesem i pokazaniem wszystkim, że stocznie w Szczecinie istnieją, a przede wszystkim produkcja statków zaczyna wracać na doki i pochylnie, czy mieli nie istnieć, jest chyba największym sukcesem i pokazaniem wszystkim, że stocznie w Szczecinie istnieją, a przede wszystkim produkcja statków zaczyna wracać na doki i pochylnie

Prawie prawda, bo kadłub został wyspawany (chyba zespawany, panie ministrze?) przez stoczniowców, którzy do niedawna przecież jeszcze nie istnieli, I NADAL NIE ISTNIEJĄ!

 
05-09-19 16:40  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Pojawienie się w tym temacie przedstawiciela Warszawy vwsmoka i próby kpin z kompletnie marginalnego tematu jakim jest budowa tego lodołamacza, przy tym co dzieje się w Warszawie, gdzie ze zmodernizowanej za kilka miliardów złotych oczyszczalni ścieków "Czajka" wpływają miliony litrów ścieków do Wisły jest przykładem kompletnej groteski i robienia z igły widły.
W sumie dziwne, że ktoś z Warszawy jeszcze nie założył tematu " Co tam słychać w Warszawie ? ", a właściwie co czuć : )
Przypominam, że już w 2008 roku pojawił się artykuł w prasie o pewnych sprawach związanych z tą oczyszczalnią https://www.wprost.pl/tygodnik/121441/Szambo-warszawskie.html
Nie wiem dlaczego tak ciebie vmsmok dziwi klejenie taśmą lodołamacza, wszak chyba pomysł zaczerpnięto od znanego warszawskiego polityka co to taśmą klejącą mocował szyby w drzwiach : )
Tak już w meritum tematu to bardzo jestem ciekawy jak zakończy się temat "Energopolu" Szczecin, który przeżywa trudne chwile, a tak się składa, że jest liderem konsorcjum mającego budować tunel średnicowy w Łodzi ?

 
05-09-19 17:02  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
orkan   

Gdyby nie ta cała polityczna szopka to w tych zdjęciach nie ma nic szczególnego, Obrazują one normalny proces produkcji, choć jakość niektórych prac jest bardzo mierna.

--

Post zmieniony (05-09-19 17:09)

 
05-09-19 17:20  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Normalna szopka jakich było wiele w historii - bardzo znana swego czasu sprawa https://www.newsweek.pl/polska/bronislaw-komorowski-z-wizyta-na-budowie-obwodnicy-inowroclawia/h11h1jk

 
06-09-19 00:06  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Klejenie szyby to chyba nie do końca to samo co klejenie lodołamacza. Co do Warszawskich ścieków, to tam też rządowi politycy robią sobie kampanię wyborczą ogłupiając i okłamując. Niektórzy nie wiedzą nawet w którą stronę płynie Wisła. Poza tym miało przecież być lepiej a nie gorzej.

--
serwusik

 
06-09-19 09:06  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Po pierwsze przepraszam wszystkich kolegów. Gdybym wiedział, że mój wpis spowoduje pojawienie się Halogena - zmilczałbym.
Zapomnialem o jego obsesjach ;-)

Halogen, nie będę dyskutował z bzdurami. Np zarzut dlaczego tak ciebie vmsmok dziwi klejenie taśmą lodołamacza.
Musiałeś mnie z kimś pomylić - ja nie pisałem nic o taśmie tylko o spawach.
Rozumiem, że potrzebowałeś punktu zaczepienia, żeby przypomnieć kampanijne pomysły Trzaskowskiego.
Ale dlaczego na mnie padło? Inni pisali wprost o taśmie. Dać im szansę :-)

Jedną z tych bzdur muszę jednak sprostować, bo to ewidentna dezinformacja. Albo korzystasz ze źródeł, które kłamią, albo nie przeczytałeś ze zrozumieniem.
Otóż ścieki do wisły nie spływają ze zmodernizowanej za kilka miliardów złotych oczyszczalni ścieków "Czajka". Czajka stoi, działa i oczyszcza - chyba, że nastąpiła jakaś druga awaria, o której wiesz tylko Ty, Halogen ;-)
Problem w tym, że ścieki z lewobrzeżnej Warszawy w ogóle do Czajki nie dopływają. Z powodu pęknięcia dwóch (!) rurociągów są zrzucane bezpośrednio do rzeki.
Pęknięcie obu rur to faktycznie skandal i prawdopodobnie ktoś odstawił jakąś gigantyczną fuszerkę, ale wolałbym, żeby winnych poszukał i wskazał prokurator, a nie politycy. Zwłaszcza w czasie kampanii wyborczej.

Post zmieniony (06-09-19 15:35)

 
06-09-19 10:46  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Protestuję przeciwko pisaniu w wątku "Co tam słychać w Szczecinie" o wydarzeniach w innym mieście. PROSZĘ ZAŁOŻYĆ WŁASNY WĄTEK I NIE ZAŚMIECAĆ TEGO!

Post zmieniony (06-09-19 11:24)

 
06-09-19 10:49  Odp: Co tam słychać w Szczecinie ?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Przepraszam Andrzeju. Musiałem sprostować tę dezinformację.
Jak dla mnie, to mój ostatni wpis można usunąć.

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 52 z 73Strony:  <=  <-  50  51  52  53  54  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024