KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  -> 
27-10-18 03:47  Odp: Śpicie? XXXII
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

Jak już nie śpimy, to pewnie coś podłubiemy. Namówiłeś.

 
08-12-18 06:06  Odp: Śpicie? XXXII
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ból obezwładnia. A dziś jest wyjątkowy, nie pozwala mi się ruszać. Znalazłem sobie pozycję, w której mój stan jest akceptowalny, ale zaraz sobie uświadomiłem, że naprzeciw leżą modele. Narzędzia, farby. Wszystko to na wyciągnięcie ręki. Tylko jak nią ruszę, zacznie działać mechanizm który mógłbym porównać do wszywki. Też sobie wybrałem legowisko do chorowania... Gdyby jednak się przemóc i wstać i zacząć dłubać mimo wszystko, to i tak by się źle skończyło. Nie dlatego, że robota by nie szła (bo to jest pewne), tylko nad ranem uśmierciła by mnie żona za taki pomysł. Pozostaje leżeć i patrzeć, na to co się piętrzy na półce i w kartonach. Życzę Wam zdrowia, klejcie spokojnie nocne Marki, myślami jestem z Wami.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
31-03-19 03:18  Odp: Śpicie? XXXII
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie śpimy! Kleimy. Tylko dziś kalendarz z nas kpi. Ja wiem, że kleję 3 godziny, a zegarek mi mówi, że 4! Oszukuje mnie! Ja wiem lepiej ile kleję! Tym bardziej mnie to męczy, że postępów to jest tyle co na godzinę... Ale kleimy, i spać nie będziemy.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
13-04-19 01:11  Odp: Śpicie? XXXII
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

I znowu wolne, i znowu nie śpimy. Bo najlepszy jest aktywny wypoczynek! Pan z WF-U w podstawówce mówił, że trzeba ćwiczyć na macie. To ćwiczę. Gee Bee, Fw 190 itd...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
15-04-19 03:50  Odp: Śpicie? XXXII
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

Kasuję nocne marudzenia i brednie, jakich to ja złych nauczycieli miałem i inni moi koledzy i koleżanki dobrych i nie chorują na kręgosłupy...! Dzięki Mucha za przypomnienie, że trzeba ćwiczyć. Jak choróbsko nie daje, to choć trochę się delikatnie porozciągać, a jeszcze można robić ćwiczenia relaksacyjne - nic o nich nie wiem i - kurcze nie chce mi się szukać, no i w ogóle doba za krótka. ;]

Post zmieniony (15-04-19 19:55)

 
11-08-19 01:39  Odp: Śpicie? XXXII
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przed chwilą przyszła żona. Ja jej na to, że bieżnik widać na kołach, a ona na to, że nie wierzy, że przegrała z samolotem. I nie będzie czekać, tylko idzie spać. A więc nie śpimy! Bo nie ma po co już iść do łóżka :)

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
18-04-20 02:56  Odp: Śpicie? XXXII
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

Kto nie śpi w 2020? ;)

 
20-04-20 06:20  Odp: Śpicie? XXXII
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Licho.

--
serwusik

 
22-04-20 01:01  Odp: Śpicie? XXXII
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

O rzeczy oczywiste nie pytałem ;)

 
22-04-20 14:51  Odp: Śpicie? XXXII
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Prawie rok wątek grzecznie sobie spał a tu niczym uśpiony agent znów się uaktywnił :-(

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024