<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2007   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-12-08 13:52  1-2/2007 Samolot wielozadaniowy F-16C BLOCK 52+
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1-2/2007 Samolot wielozadaniowy F-16C BLOCK 52+

WSMK - Karta Modelu (brak) -> Dodaj kartę do WSMK

 
22-07-10 20:02  Galeria autorska (Ogród)
Hosegawa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Model wykonany zaraz po tym jak się pojawił. Model wygląda jak wygląda ponieważ podczas klejenia miałem pewne problemy z symetrią i oklejaniem "rury" wręgami przez co straciłem zapał i kleiłem go "bez serca" tylko po to by się nie zmarnował. Model ma odklejony zbiornik główny z powodu upadku z szafy gdzie leżał prawie rok czasu, podczas upadku ucierpiały skrzydła, stateczniki i i dwa prawe zbiorniki. Owocem upadku było właśnie oderwanie zbiornika i "przybicie" modelu do ściany nitką widoczną na zdjęciu.
Posiadam jeszcze jeden egzemplarz tego modelu z zamiarem ponownego sklejenia.






Niestety z przyczyn nie wyjaśnionych ten model przestał istnieć został w połowie zjedzony przez myszoskoczki :D :( .

Post zmieniony (07-09-10 22:13)

 
03-01-15 13:20  Galeria autorska (mario9)
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Model należy do dosyć wymagających i niestety posiada kilka błędów, nie tylko projektowych, ale i merytorycznych. Do podstawowych błędów projektowych to, oczywiście moim zdaniem, wlot powietrza. Bez docinania ani rusz. Natomiast do błędów merytorycznych to niestety za bardzo zadarty dziób samolotu (można to zaliczyć do błędów projektowych), źle rozmieszczone odgromniki, chyba że to co innego, na stateczniku pionowym i poziomych.
Do modelu dorobiłem zbiorniki konforemne, spadochron hamujący oraz dodatkowe belki pod skrzydłami do pocisków AIM-120
Ogólnie można coś z tej wycinanki zrobić:)










Pozdrawiam Mariusz

Post zmieniony (07-09-19 16:59)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024