<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2006   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 09:11  4-5/2006 Angielski okręt żaglowy z XVIII wieku HMS Bounty
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

4-5/2006 Angielski okręt żaglowy z XVIII wieku HMS Bounty

WSMK - Karta Modelu (brak) -> Dodaj kartę do WSMK




 
30-03-10 15:15  Galeria autorska (Biess)
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam,
Ponieważ nie ma jeszcze galerii tego modelu w projekcie to postanowiłem się nim pochwalić, choć szczerze mówiąc nie ma czym. Trochę mi wstyd go pokazywać bo wykonanie jak widać pozostawia wieeeeele do życzenia ale gdy go kleiłem chciałem jak najszybciej zobaczyć efekt końcowy i nie przywiązywałem większej wagi do estetyki wykonania stąd brak retuszu i widoczny w wielu miejscach butapren. Skoro udało mi się go skleić to znaczy, że większych problemów nie było: ) Niestety poszycie podwodnej części kadłuba było błędnie wydrukowane, ale przy tak kiepskim wykonaniu nie gra to większej roli... Sklejony tuż po wydaniu w niecałe 2 m-ce.

Pozdrawiam

--

Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

Post zmieniony (30-03-10 15:18)

 
05-08-14 21:02  Galeria autorska (Petrov)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Jest to mój pierwszy żaglowiec, w którym użyłem forniru i farb, materiałowych żagli, drewnianych masztów... . I w ogóle przypomina w sumie trochę żaglowiec :) Oklejony fornirem, malowany, ale wiele małych części prosto z wycinanki. Jeden z pierwszych modeli po dłuższym rozbracie z modelarstwem przyniósł sporo satysfakcji :)

 
05-11-18 20:23  Galeria autorska (Rogal)
Rogal 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Model zdecydowanie nie dla małych modelarzy - ale przy odrobinie cierpliwości i konsekwencji w działaniu może cieszyć oko po ukończeniu.

Pozdrawiam.











 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024