<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 2006   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 09:10  7-8-9/2006 Japoński pancernik HIEI
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

7-8-9/2006 Japoński pancernik HIEI

WSMK - Karta Modelu (brak) -> Dodaj kartę do WSMK


 
20-11-10 14:20  Galeria autorska (Highlander)
Highlander 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Witam.

Mimo że wydany przez "Małego Modelarza" jest raczej dla doświadczonych modelarzy.
Duża ilośc mikroskopijnych detali wydłuża budowę, mnie zabrała ona 2,5 roku, ale przyznam, że miałem dłuższe przerwy. Według mnie jest to najlepiej opracowany model okrętu z MM do ukazania się Hooda, pomimo kilku merytorycznych błędów i nie do końca przemyślanej metodologii budowy, zwłaszcza konstrukcji bąbli p.torpedowych.

Zapraszam do galerii.









--

 
19-06-12 19:17  Galeria autorska (TomS)
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Model Hiei wydany przez Małego Modelarza został zaprojektowany na wysokim poziomie, posiada pewne błędy ale nie są one tak duże aby uniemożliwiały jego sklejenie nawet w czystym standardzie . Z najważniejszych należy wymienić:
- nie najlepsze rozwiązanie oklejek bąbli przeciwtorpedowych,
- za niski drugi komin,
- źle zaprojektowaną oklejkę podstawy rufowej nadbudówki,
- odwrotne (lustrzane siatki) osłon dział 127mm,
- za niska barbeta wieży B
- za wysokie podstawy lornetek na nadbudówce dziobowej,
- spotkałem się też z opiniami dotyczącymi złego pasowania oklejek kadłubów łodzi i kutrów

Mój Hiei ma szpachlowane dno, jest pomalowany oraz posiada kilka zmian. Dodałem wiele nowych części, jednak podstawa to poczciwy Mały Modelarz.






 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024