TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-10-18 18:15  [Pytanie] Jak w łatwy sposób się odnaleźć na forum?
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Aby monitorować swój status na forum, czyli np ilość galerii w rupieciarni szukam jakiejś swojej niedawno wstawionej galerii i w ten sposób mam podgląd na swoje dorobki. Czy istnieje jakiś łatwiejszy sposób na szybkie odszukanie swojego profilu na forum?

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
10-10-18 18:30  Odp: [Pytanie] Jak w łatwy sposób się odnaleźć na forum?
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W wątku w dolnej "belce":
Tematy/Start | Wyświetlaj drzewo | Wyloguj się | Mój profil

Na liście tematów w działach w dolnej "belce":
Tematy/Start | Wyloguj się | Mój profil

Na liście działów w górnej "belce" po prawej:
Mój profil | Wyloguj się

W czyimś profilu w "belce":
Działy | Tematy/Start | Nowy temat | Szukaj | Wyloguj się | Mój profil

To tak na szybko. Wiem, że to jest mało wygodne i niekonsekwentne. Znajdę chwilę i to poprzestawiam...

W profil możesz wejść jeszcze poprzez kliknięcie w avatar (Ty go nie masz) albo w nick nad nim lub w każdy z widocznych tam zasobów - po lewej stronie wpisu w wątku.

Roman, w Rupieciarni Ty nic nie masz. Może wszystko masz w porządku, a może jeszcze do Ciebie nie dotarłem z weryfikacją ;)

P.S.: Możesz też sobie zapisać w ulubionych link do swojego profilu:
http://www.konradus.com/forum/profile.php?f=1&id=2904

pozdr,
k

 
10-10-18 18:41  Odp: [Pytanie] Jak w łatwy sposób się odnaleźć na forum?
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

O Boże jakie to było proste. Dolna belka i mój profil. A ja przez 10 lat się męczyłem. Nic więcej mi nie potrzeba, tak jest ekstra. Jak mogłem tego nie znaleźć. Człowiek się jednak całe życie uczy.
Dziękuję za pomoc.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024