TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-05-20 23:08  akitsu test2
Futer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 









Post zmieniony (04-05-20 23:41)

 
15-11-21 08:35  Odp: akitsu test2
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Test


--

Post zmieniony (26-12-21 08:43)

 
17-11-21 08:30  Odp: akitsu test2
maslerk1   

Calendula petals can be absorbed by the skin to replenish moisture for the skin that has become sensitive due to the external environment. It is a gentle moisturizing essence suitable for daily use.

https://www.assortlist.com

 
05-03-23 18:58  Odp: akitsu test2
Brightwoman 

 

Cześć najdroższa,

Do You Speak English? Miło mi cię poznać. Nazywam się Sherri Gallagher. Jestem oficerem armii amerykańskiej. Chciałbym się z tobą zapoznać. Naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Szukam prawdziwych i znaczących intymnych relacji. Będę zadowolony, jeśli wyślesz mi e-mail na mój prywatny adres e-mail (sgjoforce@gmail.com). Prześlę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję usłyszeć od ciebie wkrótce.
Sherri Gallagher

--
I want love. I need a long term relationship. I am a gentle woman who needs love and good Man for something special. I can even engage in distance relationship if the person is sincere and wants what i want in a relationship. Possibly, marriage is my intention.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024