TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-03-19 22:47  Test galerii z aukcjoner.pl
Roman 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Poniżej galeria zdjęć umieszczona na stronie aukcjoner.pl
Jest tam kreator, z którym każdy powinien sobie poradzić. Jedyne co wydaje mi się warte wzmianki o tworzeniu galerii to, że trzeba wybrać Typ kodu: BBCode (fora)
Minus galerii na tej stronie jest taki, że nieużywana galeria jest kasowana po 3 miesiącach. Ale... co ważne, dostajemy o tym informację na maila i możemy przedłużyć życie galerii na kolejne 3 miesiące jednym kliknięciem. I tak latami zdjęcia mogą sobie leżeć. Kiedyś nie wiedziałem gdy np imageshack kasował mi zdjęcia z galerii, a potrafiły znikać pojedynczo. Innym minusem jest maksymalny rozmiar zdjęć 300kB, do którego automatycznie są zmniejszane.
Nie jest to idealne rozwiązanie dla galerii, dlatego jeszcze będę testował inne tego typu wynalazki.



Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

--
Śpieszmy się sklejać modele, tak szybko żółkną ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024