TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
28-05-18 10:03  Co dalej z relacjami? - Luźne rozmowy o darmowych hostingach foto itp
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Zapewne wielu zastanawia się teraz tak jak ja co dalej z naszymi relacjami po tym jak Wstawka "padła". Osobiście nie mam tego aż tak dużo i może powoli udało by mi się popodmieniać linki w relacjach i galeriach ale no ale......... jaki hosting (czy jak to się tam fachowo nazywa) wybrać. Do tego obawa że człowiek się narobi i za czas jakiś sytuacja się powtórzy. Dodam że płatne wersje nie bardzo mnie interesują. Zastanawia mnie jeszcze czy nie można wprowadzić dodawania zdjęć prosto ze swojego komputra są fora gdzie to działa. Proszę o jakieś rady pomysły, bo wiem nie jestem jakiś bardzo aktywnym forumowiczem, ale zastanawiam się nad czasowym zawieszeniem publikacji.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
28-05-18 10:23  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

google drive wydaje mi się chyba najpewniejszy...

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
28-05-18 11:08  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dokładnie. Google drive to pewniak. Oczywiscie jesli ma byc darmowy to ma limity, ale mozna z tym zyc. Osobisice uwazam, ze kupowanie miejsca na dysku pod relacje nie ma sensu.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
28-05-18 11:14  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Zastanawiam się nad dyskiem googla nawet czytałem poradnik jak wstawiać zdjęcia z miniaturkami tu u nas na forum ale ni w ząb nie zrozumiałem co i jak. Bo relacja lepiej wygląda jak są miniaturki a nie same linki. Może ktoś by wstawił taki łopatologiczny poradnik jak wstawić zdjęcia z googla.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
28-05-18 11:20  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Korzystam z fotosika i odpukać żadnych problemów póki co... Wstawianie zdjęć i miniaturek na forum to kilka kliknięć. Proste jak konstrukcja cepa.

--
54323031

 
28-05-18 11:23  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Pytanie do moderatorów, czy wstawianie zdjęć prosto na forum wchodzi w ogóle w grę? Zapewne dla większości z nas byłoby to najlepsze rozwiązanie.

 
28-05-18 11:33  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Pewnie można korzystać z innych ale jak się okazało Wstaw też bardzo ładnie działało i szybko wstawiało się zdjęcia aż do czasu. Jakiś czas temu problemy były z Photobucketem a narobić się i nie mieć gwarancji że serwis nie padnie to wg mnie nie tędy droga.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
28-05-18 12:35  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Kurt, to raczej pytanie do administratora, czyli Konradusa. Nie wiem, czy taka opcja w ogole jest mozliwa, ale wymagaloby to pewnie zarowno dodatkowej przestrzeni dyskowej, jak i podniesionego limitu transferu, a jak wiadomo, nic za darmo nie jest...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
28-05-18 15:02  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Od początku mojej działalności modelarskiej używałem Fotosika.
Jedynie do zdjęć mniej ważnych czasami używałem wstaw.org.

Post zmieniony (28-05-18 15:23)

 
28-05-18 16:41  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Niestety, żaden serwis nie jest pewniakiem, nawet Google Drive. W końcu kiedyś była Picassa od gugla i też zniknęła. Ja korzystam z flickr w moich relacjach. Bardzo sobie chwalę, ale wcale nie mam pewności czy serwis nie zniknie któregoś dnia tak jak Imageshack czy Photobucket.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024