TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
28-05-18 21:12  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
megami   

Raczej Flickr jest za duży żeby zniknąć ale - czy przy jakiś zmianach nie pozmienianą ścieżek do udostępnień? Albo czy możliwości linkowania nie podepną jedynie pod konta pro? Bo już darmowe bardzo ograniczyli w innych opcjach. Natomiast zastanawiam się co z OneDrivem.

 
28-05-18 22:06  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Sledze mape budowy drog ekspresowych w Polsce, robi ja IgorSel ze skyscrappercity i te mapy sa na dropboxie. Wiec chyba faktycznie wyjściem mogą byc dyski w chmurze. Pytanie tylko jak szybko i przyjemnie robić miniaturki z GoogleDrive, OneDrive czy DropBox'a.

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
28-05-18 22:16  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> Raczej Flickr jest za duży żeby zniknąć ale - czy przy jakiś zmianach nie pozmienianą ścieżek do udostępnień?

Osobiście wątpię. Natomiast ani trochę bym się nie zdziwił gdyby usługa przestała być darmowa. No ale to jest problem każdego hostingu komercyjnego.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
29-05-18 10:24  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Arche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2


 - 1

1 TB to troszkę dużo jak za darmo, nic zobaczymy.
Chyba lepiej będzie płacić te 5, 10 zł na fotosik miesięcznie ,tam chociaż całe zdjęcia się otwierają i to jest dobra sprawa .

 
29-05-18 10:50  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Część zdjęć z mojej relacji z budowy Karasia szlag trafił w związku ze zmianami komercyjnymi na imageshack. Potem korzystałem z photobucketa - ten też poszedł w komerchę, choć pozwolił być widocznymi miniaturkom...
Teraz korzystam z Fotosika - na razie za darmo, ale planuję opłacać serwis.
Chyba to najrozsądniejsze i z poparciem krajowej firmy ( krajowej?).

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
29-05-18 11:19  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Widzisz Mariusz sam na własnym przykładzie że hostingi darmowe są niepewne. A to że w jakiejś relacji po czasie znikają zdjęcia największą szkodę moim zdanie wyrządza samemu forum oraz przyszłym "sklejaczom" danego modelu którzy czasem posiłkują się relacjami już powstałych modeli podczas budowy swego. W takim przypadku tekst jest przydatny ale to najczęściej zdjęcia są najbardziej pomocne. A ja nie wyobrażam sobie żeby autor relacji po jakimś czasie siedział i ślęczał nad podmienianiem zdjęć które już nie działają.

Varran też mi się wydaje że dyski w chmurze są jakimś rozwiązanie tylko czy nie stanie się z nimi to co z darmowymi hostingami?


A może administrator by mógł się wypowiedzieć jak to wygląda z przebudową forum tak aby móc wrzucać zdjęcia z własnego kompa. Z czym to się wiąże i czy jest w ogóle możliwe. Bo szczerze mówiąc zamiast opłacać gdzieś abonament to wole kupić jakiś model lub pojechać gdzieś na konkurs i tam spotkać się z Wami.


--

Post zmieniony (29-05-18 11:42)

 
29-05-18 14:09  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Informatykiem nie jestem, ale "wrzucanie zdjęć z własnego komputera" wymaga chyba bycia na nim online non stop?

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
29-05-18 14:39  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

No nie Mariusz miałem na myśli coś takiego jak fb czy kartonówki raz zapodane zdjęcia są tam.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
29-05-18 14:52  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Wrzucanie fotek na forum już było kiedyś przerabiane i wiąże się z tym, że musi być dostępna dla domeny odpowiednia i nie mała przestrzeń dyskowa. Za takową ktoś musi płacić.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
29-05-18 14:52  Odp: [P] Co dalej z relacjami?
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wstawianie zdjęć bezpośrednio z komputera funkcjonuje bardzo dobrze na ang.jęz. forum "Paper Modelers".

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024