TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
20-03-24 15:26  Odp: [Instrukcja] DYSK GOOGLE - wstawianie zdjęć na forum.
wookie   

Cześć,

Poproszę o pomoc bo nie ogarniam. Jak otwieram zdjęcie w nowym oknie to mam taki link:

https://photos.google.com/album/AF1QipMRgsWoWlD4MvU-TJud9noD9VbTAY-yIMjWwaCB/photo/AF1QipNP6O4NftECNVYgJlz3Y8OLKAeSseWIXlwCRIrt

Co ja mam z tym zrobić bym mógł wrzócić foty na formu. Czytam ten wątek i czytam i nic nie rozumiem. POMOCY!!!

--
Pozdrawiam,
Wookie

 
26-03-24 06:57  Odp: [Instrukcja] DYSK GOOGLE - wstawianie zdjęć na forum.
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

rozumiem, że próbujesz wrzucić zdjecia z dysku google przy pomocy skryptu kezata?

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
02-04-24 14:50  Odp: [Instrukcja] DYSK GOOGLE - wstawianie zdjęć na forum.
wookie   

Cześć,

Niestety ja z tego skryptu nic nie rozumiem. Potrzebuję chyba instrukcji pisanej po naszemu :-).

--
Pozdrawiam,
Wookie

 
18-04-24 13:13  Odp: [Instrukcja] DYSK GOOGLE - wstawianie zdjęć na forum.
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

1. Trzeba mieć konto google, by mieć dysk google i na tym dysku wrzucamy fotki modeli w osobnych folderach dla każdego modelu/odcinka relacji
2. Wchodzimy w ten link https://docs.google.com/spreadsheets/d/1beHZ9OIfwm8hYfatVTNbofzBMOodez3gy0baI6_NjfY/edit#gid=969250405
3. U góry Plik>Utwórz kopie i wybieramy swój dysk
5.Otwieramy w kolejnej karcie przegladarki interesujący nas folder z fotami i kopiujemy to co jest po ostatnim znaku "/"
np.https://drive.google.com/drive/u/1/folders/11ltAFAnuRbVdTdG56KI1SK3hM-HZOg93 i wklejamy w arkuszu (tudzież skrypcie) prz polu ID
Folderu duże
6. Poniżej dla Pola rozmiar wpisujemy wartość liczbową jaka chcemy mieć miniaturkę
7. Klikamy "Edytuj Linki Google" i czekamy chwilę.
8. przechodźmy na stronę "Linki" (na dole) i poczynając od pola D2 mamy swoje linki
9. Nie było punktu 4

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
19-04-24 16:16  Odp: [Instrukcja] DYSK GOOGLE - wstawianie zdjęć na forum.
wookie   

Cześć,

Dzieki wielkie, w łikend spróbuję coś dodać.

--
Pozdrawiam,
Wookie

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024