TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
29-12-17 01:17  [L] Andrzej Korycki i Dominika Żukowska dla MacGabrysia ..
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1

Szanowni koledzy.. nie samymi modelami żyjemy, Czasem oprócz tego co dla ciała czasem potrzeba czegoś dla duszy. Na licytację wystawiam płyty moich przyjaciół -Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej; Andrzej, piosenkarz, kompozytor, gitarzysta i autor tekstów piosenek, związany z nurtem piosenki żeglarskiej. Członek grupy Stare Dzwony i Bluska. Obecnie występuje w duecie z Dominiką Żukowską. Zadebiutował na scenie Szantowej w 1983 roku na festiwalu Shanties. Poza szantami wykonuje utwory Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Żanny Biczewskiej tradycyjne pieśni ludowe (polskie, rosyjskie oraz bałkańskie) i piosenki turystycznej.
Andrzej i Dominika przekazali na aukcję dla Małego Gabrysia kilka swoich płyt. Powiem krótko tylko tyle... Wystarczył jeden telefon..

Andrzeju, Dominiko.... Wielkie DZIĘKI Dla was.. Jesteście po po prostu WIELCY!!

Każda płyta jest opatrzona dedykacją dla zwycięzcy aukcji.

Kwotę wylicytowaną przekazujemy oczywiście na konto Gabrysia...
Każdą z płyt licytujemy oddzielnie - cena wywoławcza -1 zł

Ballady Morskie - cena wywoławcza - 1 zł

Trzy Życia - cena wywoławcza - 1 zł..

Plasterek cytryny - cena wywoławcza - 1 zł

Piosenki Czarno-Białe - cena wywoławcza - 1 zł

Stare Dzwony ciągle grają - cena wywoławcza - 1 zł

Płyta"Stare Dzwony Ciągle Grają " Z autografami Andrzeja i Dominiki.
Stare Dzwony grają razem tylko co jakiś czas, zebranie wszystkich autografów wykonawców razem jest niezwykle trudne. Stąd pojedyncze autografy na płycie "Stare Dzwony Ciągle Grają "..

Konto ..oczywiście Gabrysia :

Nr konta dla Gabrysia BZ WBK S.A. 27 1090 1069 0000 0001 0900 0078

Jak zawsze płyty wysyłam po potwierdzeniu wpłaty na konto.

--

Odpowiedz na tę wiadomość 

30-01-18 03:19  Odp: [L] Andrzej Korycki i Dominika Żukowska dla MacGabrysia ..
vansen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Jakubie, ale to nie ten dział chyba...

--
Panie, daj mi siłę, by zmienić to, co mogę zmienić, cierpliwość, by zaakceptować to, czego nie mogę zmienić, i kilka dobrych flaszek jako plan awaryjny.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018