TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
24-12-17 21:46  Zale do Answera
Zeus12345   

właśnie kleję chyba zwrócę się do praw konsumenta żeby mi za model zwrócili bo takie wydawnictwo powinno zostać zablokowane lub poszukam instytucji która zablokuje wydawnictwo za wydawanie bubli :)

Bo wydają dużo modeli na akort za cenę 1 zł na alegro a to jest gorsze od małego modelarza

Będe walczył z modelem dalej

Przepraszam za wpis ale mam juz 2 model Answeru który jest gorszy od małego modelarza

Jeżeli zły dział prosze o przeniesienie

Mogę się zgłosić na testera do wydawnictwa na klejenie surówek modeli pojazdów kołowych :)

Post zmieniony (25-12-17 17:10)

Odpowiedz na tę wiadomość 

24-12-17 22:07  Odp: JELCZ betoniarka. ANSWER 1:25
daruś   

Ja Tobie wierzę i współczuję .Modele tego wydawcy i nie których autorów to porażka, ale ojciec dyrektor ma to w d---e..Ważne że kasa się zgadza.To powinno być karalne

24-12-17 22:16  Odp: JELCZ betoniarka. ANSWER 1:25
andy 

Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 28
Galerie - 8

- 23

Po co te wywody, skoro Mały Modelarz jest lepszy to klejcie panowie modele z Małego Modelarza i po sprawie, macie wolny wybór przy zakupie.

24-12-17 22:30  Odp: Żale do Answera
Zeus12345   

Mały modelarz też nie jest lepszy ale jak ma się kasa zgadzać to modelarstwo upadnie bo Answer mi odpisał że model wykonał inny autor i nie będzie problemów z dokładnośćią model można malować .

Może Answer się wypowie to ja polecam drukować modele czarno białe i nie będę narzekał że mi coś nie pasuje poprostu to zamaluję czas pomyśleć o zmiane a nie tylko kasa :)

I kasa się bedzie zgadzac i kazdy będzie zadowolony :)

Wesołych świat :)

Post zmieniony (25-12-17 17:10)

25-12-17 00:02  Odp: JELCZ betoniarka. ANSWER 1:25
daruś   

Panowie i Panie,może odwrotnie.Też projektowałem modele które tu klejliście.Też były uwagi i problemy,nadrabiałem grafiką,ale dużo było sklejonych.Próbowałem zrobic coś z Answera i to już była sztuka.Merytorycznie mało co się pokrywa z dostępną dokumętacją .

25-12-17 01:43  Odp:Żale do Answera
Zeus12345   

Witam Daruś

Ja z projektowaniem leżę choć znam rysunek techniczny bo kciałem zaprojektowac koła do tego jelcza i boli mnie to że zakupiłem model za 40 zł na aledrogo i okazało sie ze to bubel .

Ale model ukonczę co potrafie do do gry farming symulator 15,17 przerabiać mapki pod siebie :)

Answer i Mały modelarz mogą sobie ręce podać a co sadzidzie modelarze owydaniu ursusa z answer :( za darmo bym go łykną ale w wersji czarno białej :)

Post zmieniony (25-12-17 17:11)

25-12-17 10:03  Odp: JELCZ betoniarka. ANSWER 1:25
vwsmok 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8

- 1

Grupa: QWKAK

Czy leci z nami tłumacz?

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 || Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII

25-12-17 11:36  Odp: JELCZ betoniarka. ANSWER 1:25
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 14

- 3

Zeus12345
Wkleiłeś temat z mojej galerii. Weź i napisz tytuł : "Zale do answera " bo wszyscy myślą,że chodzi o moją galerię.

25-12-17 17:09  Odp: Zale do answera
Zeus12345   

Sory SZAD już poprawię

25-12-17 18:39  Odp: Zale do Answera
vansen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Załóż temat "żale do moich nauczycieli" Poczytaj, co napisałeś, oczy od tego odpadają.
Owszem, miałbym żal do Answera, mogliby mi przysłać arkusz z brakującymi częściami. Ale to nie koniec świata. Inne ich produkcje, które lepiłem nie miały baboli, nie ma co ich obwiniać o całe modelarskie zlo tego kartonowego świata. Nie szalejmy!! Dziękujmy za wybór, za to że nie wypuścili dwudziestego szóstego Me-109 w lekko zmienionym malowaniu, jak ktoś kiedyś napisał "a la wesoły Helmut". EU07 ma babole, Ol 40 robi się bardzo dobrze. I tyle.

--

Post zmieniony (25-12-17 20:19)

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016