TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
30-12-16 15:38  Prośba o pomoc młodej osobie
molejni7   

Witam serdecznie!
Prowadzę akcje, dla najbliższej osoby, ale brak mi rozgłosu, możliwości dotarcia do ludzi. Naprawdę potrzebuję pomocy. Na chwilę obecną, już desperacko, poszukuję kogoś kto weźmie zbiórkę „pod swoje skrzydła”, da znać ludziom, że potrzebna jest pomoc.
https://pomagam.pl/wlasna-doroslosc – opis całej historii, jak i możliwość pomocy.
Wszystkie problemy tej osoby wynikają z osoby rodzica alkoholika oraz lekomana (rodzic popełnił samobójstwo niedawno), a ja naprawdę uważam, że jest to niesamowicie nie fair i zrobię wszystko, aby ta osoba mogła stanąć na nogi.
Pokażmy, że w święta zdarzają się cuda, ponieważ mamy taką możliwość! Zrezygnujmy z jednego piwa, czy kawy na mieście - dla nas to tak niewiele, a dla kogoś bardzo dużo!
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam pod mój e-mail: molejni7@gmail.com – do wglądu dokumenty poświadczające sytuację. W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości, proszę pisać; odpowiem najlepiej jak potrafię.
Oczywiście pisać można, także w tym temacie - także odpowiem na wszelkie pytania, aczkolwiek dokumenty wolałbym przesłać wiadomością e-mail.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał Olejniczak.

Odpowiedz na tę wiadomość 

30-12-16 21:43  Odp: Prośba o pomoc młodej osobie
Kapitan 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6

Sorry ale co to ma wspólnego z modelarstwem kartonowym???

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

31-12-16 10:07  Odp: Prośba o pomoc młodej osobie
stary 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1

- 2

Jesteśmy w dziale KARTON CAFE Kapitanie.
A na samej górze strony widnieje napis:
Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy

31-12-16 10:59  Odp: Prośba o pomoc młodej osobie
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 1

- 2

Wolałbym, aby zarówno cała historia oraz - zwłaszcza! - dowody poświadczające słowa Michała zostały tutaj opublikowane, a nie żeby trzeba było po nie samemu sięgać.

Dopóki tego tutaj nie ma, traktuję prośbę jako próbę naciągania. Miło byłoby, gdybym się mylił, ale... ostatnio zbyt dużo się tu pokazywało dziwnych wpisów od osób, które nigdy się na tym forum wcześniej nie pokazywały.

31-12-16 11:19  Odp: Prośba o pomoc młodej osobie
Viking_BB 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11

Poniekąd wiem jak to jest, kiedy życie wali się na głowę i szuka się pomocy. Mam niepełnosprawną córkę i przechodziłem przez to. Jednak szukanie pomocy na forach hobbystycznych to średni pomysł. Uderz do funda_ji oferujących pomoc, załóż konto na "siępomaga_pl".

--
Pozdrowienia z Beskidów
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

31-12-16 20:32  Odp: Prośba o pomoc młodej osobie
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 1

- 2

... i jeśli Michał pilnie nie uwiarygodni swojej łzawej a mało prawdopodobnej historyjki, należy go wykopać z tego szacownego forum!

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016