TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
08-09-16 13:05  od jakiego pojazdu zacząć?
ghost2 

Na Forum:
Galerie - 4

Witam wszystkich.

Jestem tutaj od jakiegoś czasu, motywem było szukanie pomysłów na dioramy. Głównie szukałem ich na dostępnych zdjęciach w necie, lecz im więcej możliwości "podglądu" tym lepiej :-). Zajmuje się wykonywaniem tylko makiet dla modelarzy bez modeli ( każdy ma swojego bzika ). Wykonuje je jak najtańszym kosztem wykorzystując jak tylko mogę to co nam daje "matka natura, "obniża to "koszty" powstania dioramy.Jednak teraz chcę skleić modele na swój" użytek", koncepcja jest kolumna wojskowa stojąca przed zburzonym mostem. Jakie modele powinienem wybrać zważając na brak doświadczenia ,dodam iż interesuje mnie skala 1:25 (pojazdy kołowe).Chcę też zaznaczyć że to żadna reklama z mojej strony, wszystkie dioramy robione zawsze były tylko "po kosztach materiału". Zdjęcia podglądowe podczas prac nad makietami umieszczam dlatego by post nie był "goły" :-).Z góry dzięki za każdą podpowiedż.

--

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016