TESTY - PYTANIA - UWAGI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


Testy postów, grafiki, sygnaturek, zmian w profilu itp. oraz wszelkie pytania dotyczące działania forum, jego obsługi; problemy, uwagi i propozycje zmian.

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych"


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-01-03 11:00  Sygnaturka ze statusem GG - jak sobie ja zrobic
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jesli ktos chcialby miec sygnaturke z numerem GG i z widocznym statusem dostepnosci, to podaje przepis na to. Oczywiscie mozliwosc posiadania sygnaturki jest dostepna tylko dla userow. Robimy to tak:

1. Wchodzimy w "Mój profil" - w menu obok "Logout" - raz na gorze, raz na dole (trzeba poszuakc - to zostanie uporzadkowane...)
2. Po wejsciu w swoj profil klikamy w "Edytuj profil" i wchodzimy do arkusza danych.



Tutaj w polu "Podpis (sygnaturka)" wpisujemy sobie tresc, a jesli chcemy miec widoczny status GG, to wplatamy w nia nastepujaca sekwencje:

[img ]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=XXX&styl=1[/img ]

gdzie XXX to nasz numer GG
(uwaga: jesli kopiujecie powyzsza linijke do swoich sygaturek, to zlikwidujcie znak spacji w [img ] - po literce "g" w obu nawiasach kwadratowych)

Np cala sekwencja w mojej sygnaturce wyglada tak:

Pozdrawiam!
Konradus GG: 1026106 [img ]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=1026106&styl=1[/img ]
--------------------------------
IIWS - samoloty, pojazdy
--------------------------------


Warunkiem widocznego statusu dla innych jest wylaczenie w GG opcji "Tylko dla znajomych"

Po zaakceptowaniu zmian w profilu w naszych postach pojawi sie sygnaturka podobna do ponizszej...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024